Зустріч із переможцями міжнародних учнівських олімпіад 2020 та 2021 років та їх наставниками

21 вер. 2021
Вітаємо! Пишаємось!

21 вересня 2021 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України з переможцями міжнародних учнівських олімпіад 2020 та 2021 років та їх наставниками.
На зустрічі були присутні вчителі, які підготували наших переможців, а саме: Єременко Юлія Вікторівна,  Лисакевич Анастасія Валеріївна, Ліфиць Сергій Олександрович, Петракова Марина Олександрівна, Щербина Олексій Сергійович.
   А також випускники і учні нашого ліцею, переможці міжнародних олімпіад з математики - Денисков Святослав, Золотарьов Климентій, Пилаєв Ігор.
   Та переможець міжнародної олімпіади з фізики - Сараєв Артем.

Бажаємо нашим вихованцям та їх наставникам подальших перемог!