Вступна кампанія - 2022. До уваги учнів та їх батьків.

12 черв. 2022
Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» продовжує прийом заяв про зарахування учнів у два 10-их класи.

Вступна кампанія - 2022. До уваги учнів та їх батьків.

Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей 27 Харківської міської ради Харківської області» оголощує про початок прийому заяв про зарахування учнів у три 5-их та два 10-их класи.

Заяви про зарахування  до 5-х класів ліцею приймаються з 30.04.2022 по 31.05.2022 року.

Заяви про зарахування до 10-х класів ліцею приймаються з 15.05.2022 по 15.06.2022 року.

Заяви приймаються тільки в електронному вигляді.

У разі, якщо кількість заяв буде перевищувати кількість місць, передбачених мережею закладу, буде оголошено конкурсний відбір.

Наголошуємо, що більш детальна інформація про конкурсні випробування  про конкурсне випробування для учнів 5-х класів буде розміщена не раніше 01 червня 2022 року, для учнів 10-х класіви - не раніше 15 червня 2022 року.

Слідкуйте за новинами на сайті ліцею pml27.klasna.com або у Фейсбуці.

Покрокова інструкція:

•         Завантажити заяву про зарахування до 5-го або 10-го класу.

•         На аркуші формату А4 від руки переписати заяву про зарахування до ХФМЛ № 27 із зазначенням особистих даних.

•         Відсканувати заяву, або сфотографувати та надіслати її електронну версію на електронну скриньку ліцею [email protected]. У темі електронного листа прохання зазначити прізвище учня і написати клас, до якого вступає учень.

Ваша заява є підставою для оголошення конкурсного відбору та дає можливість учневі приймати участь у вступних іспитах з математики для 5-х класів та з математики і фізики до 10-х класів  ліцею