Мала академія наук
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
у 2021/2022 н.р.
І місце
Мещерякова Анастасія | 11-2 | Відділення технологічних наук |
ІІІ місце
Філатов Федір | 9-3 | Відділення хімії і біології |
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
у 2020-2021 н.р.
І місце
Волокіта Анна | 9-1 | Технологічні процеси та перспективні технології |
Захаров Дмитро |
11-2 |
Теоретична фізика |
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
за 2019/2020 н.р.
ІІІ місце
Матюшенко Іван (11-2 клас) Відділення технічних наук
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
у 2018-2019 н.р.
І місце
Матюшенко Іван | 9-2 | Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження |
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
у 2018-2019 н.р.
І місце
Матюшенко Іван | 9-2 | Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження |
ІІ місце
Чернобай Надія | 11-2 | Загальна біологія |
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
у 2017-2018 н.р.
ІІ місце
Усачова Вікторія 11-1 Технології програмування
ІІІ місце
Топчій Поліна 11-1 Електроніка та приладобудування
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
у 2016-2017 н.р.
ІІ місце
Захаров Олександр | 9-1 | Секція Internet-Технологій та Web Дизайну |
ІІІ місце
Ващенко Іван | 9-1 | Секція Мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм |
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
у 2015/2016 н.р.
І місце
Шумаєв Олександр | 11-1 | Секція теоретичної фізики |
ІІ місце
Несмянович Андрій | 11-2 | Секція прикладної математики |
Також вітаємо вчителів ліцею за якісну підготовку учнів: Гельфгата Іллю Марковича, Харік Олену Юхимівну, Козлову Світлану Віктолрівну.
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
у 2015/2016 н.р.
І місця
у конкурсі зайняли наступні учні:
Шумаєв Олександр | 11-1 | Секція теоретичної фізики |
Несмянович Андрій | 11-2 | Секція прикладної математики |
ІІІ місце
Щербак Олексій | 9-3 | Секція охорони довкілля та раціонального природокористування |
Диплом учасника:
Федяніна Анастасія | 9-1 | Секція екології |
Також вітаємо вчителів ліцею за якісну підготовку учнів: Гельфгата Іллю Марковича, Харік Олену Юхимівну, Козлову Світлану Вікторівну, Хить Ірину Іванівну.
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
у 2014/2015 н.р.
ІІІ місця
у конкурсі зайняли наступні учні:
Худов Ростислав | 10-2 | Секція прикладної математики |
Голощапов Олександр | 10-1 | Секція управління персоналом |
Лук’яненко Анастасія | 9-2 | Секція медицини |
Кім Андрій | 9-2 | Секція історичного краєзнавства |
Диплом учасника:
Шимановський Андрій | 10-2 | Секція хімії |
Також вітаємо вчителів ліцею за якісну підготовку учнів, а саме: Харік О.Ю., Козлову С.В., Кравченко О.А., Хить І.І., Гендзюровську О.О., а також старшого викладача кафедри геометрії Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна Драча К.Д.