ХФМЛ № 27 оголошує про початок прийому заяв про зарахування учнів до 5-х класів | Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» оголощує про продовження прийому заяв про зарахування учнів у три 5-их та початок прийому заяв у два 10-их класи.

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ

ХАРКІВСЬКОГО ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ЛІЦЕЮ № 27

Науково-технічний прогрес, швидка інтенсифікація виробництва та його ускладнення, нові економічні умови існування викликають необхідність підготовки людей нового типу, здатних своєчасно адаптуватися до змін у зовнішньому оточенні та інтегруватися в нього, наділених необхідними вміннями та навичками, новим типом мислення. Відповідь на цей виклик часу, виховання інтелектуальної еліти Харкова і України і є основною місією  Харківського фізико-математичного ліцею № 27.

15 трав. 2022
Завершення навчального року 2021/2022
Звертаємо Вашу увагу на те, що навчальний рік 2021/2022 закінчується 03 червня 2022 року.
14 трав. 2022
Вступна кампанія - 2022. До уваги учнів та їх батьків.
3 трав. 2022
ЗНО-2022
Міністерство освіти і науки затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

lorem