Квітуча краса від благодійників!

24 квіт. 2024
Подарунок від благодійного проєкту Flowers4School - "Квіти для школи"

Квітуча краса від благодійників!
Наш ліцей отримав чудовий подарунок від благодійного проєкту Flowers4School "Квіти для школи"- цибулини квітів для висадки на шкільному подвір'ї! Ми дякуємо дітям, батькам та вчителям, які долучилися до збору коштів для цього благодійного проєкту. Ми з великою радістю та ентузіазмом взялися за роботу, з нетерпінням очікуючи, коли ж ці маленькі скарби розпустяться пишними квітами.
І ось, нарешті, настав цей довгоочікуваний момент! Наші старання не були марними - квіти розквітли, наповнивши подвір'я ліцею яскравими барвами та чудовим ароматом. Це не просто красива картинка - це символ доброти, щедрості та турботи про наш ліцей.