Зимова математична олімпіада для учнів 4-х класів. Реєстрацію відкрито!

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ

ХАРКІВСЬКОГО ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ЛІЦЕЮ № 27

Науково-технічний прогрес, швидка інтенсифікація виробництва та його ускладнення, нові економічні умови існування викликають необхідність підготовки людей нового типу, здатних своєчасно адаптуватися до змін у зовнішньому оточенні та інтегруватися в нього, наділених необхідними вміннями та навичками, новим типом мислення. Відповідь на цей виклик часу, виховання інтелектуальної еліти Харкова і України і є основною місією  Харківського фізико-математичного ліцею № 27.

23 січ. 2020
Лекція з математики
Академік О.А. Борисенко
22 січ. 2020
22 січня
17 січ. 2020
До уваги учнів 4-х класів та їх батьків
Зимова математична олімпіада для учнів 4-х класів. Реєстрацію відкрито!
11 січ. 2020
Харківська зимова математична школа - 2020
З 4 по 11 січня 2020 року
23 груд. 2019