ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ

ХАРКІВСЬКОГО ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ЛІЦЕЮ № 27

Науково-технічний прогрес, швидка інтенсифікація виробництва та його ускладнення, нові економічні умови існування викликають необхідність підготовки людей нового типу, здатних своєчасно адаптуватися до змін у зовнішньому оточенні та інтегруватися в нього, наділених необхідними вміннями та навичками, новим типом мислення. Відповідь на цей виклик часу, виховання інтелектуальної еліти Харкова і України і є основною місією  Харківського фізико-математичного ліцею № 27.

14 лип. 2018
Вітаємо переможців!
59-та МІЖНАРОДНА МАТЕМАТИЧНА ОЛІМПІАДА
23 черв. 2018
ЗНО - 2018
ВІТАЄМО НАШИХ ЛІЦЕЇСТІВ З УСПІШНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ!!!
18 черв. 2018
Підсумки вступного іспиту до КЗ "ХФМЛ № 27"
Запрошуємо до співбесіди учнів, які успішно склали вступне випробування. Співбесіда відбудеться 19 червня 2018 року:
11 черв. 2018
Вітаємо !
У Києві з 02 по 09 червня проходили відбірково-тренувальні збори з підготовки команди України до Міжнародної олімпіади з астрономії.
7 черв. 2018
Оголошено конкурсний відбір до 6-10-х класів КЗ «ХФМЛ № 27»
До уваги батьків та учнів 6-10-х класів. 18 червня 2018 року у зв’язку із наявністю вільних місць у класах, будуть проведені конкурсні випробування до 6-10-х класів КЗ "ХФМЛ № 27"
31 трав. 2018