День Цивільного Захисту

25 квіт. 2024
День Цивільного Захисту та Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу.

У нашому ліцеї відбувся урочистий захід, присвячений двом важливим датам: Дню Цивільного Захисту та Міжнародному дню пам'яті про чорнобильську катастрофу.
Ми щиро вдячні представникам Швейцарського фонду з протимінної діяльності "FSD", представникам школи безпеки ЦДЮТ №2 та вчителю нашого ліцею з предмету "Захист Вітчизни" Володимиру Борисовичу, які допомогли орагнізувати захоплюючий квест для учнів 8-9 класів. Діти мали змогу не лише перевірити свої знання та навички, а й дізнатися більше про трагічні події Чорнобиля.
Цей захід став для всіх учасників важливим нагадуванням про те, що безпека – це не пустий звук, а реальна необхідність. Ми маємо знати, як діяти в надзвичайних ситуаціях, щоб уберегти себе та інших. А пам'ять про Чорнобильську катастрофу має служити нам уроком, щоб подібні трагедії ніколи не повторилися.