До уваги учнів 5-11 класів

5 січ. 2018
Система єдиного електронного квитка «Eticket» для проїзду учнів у електротранспорті міста Харкова

ПОРЯДОК

ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО КВИТКА ХАРКІВСЬКОГО ШКОЛЯРА ДЛЯ ПІЛЬГОВОГО ПРОЇЗДУ В МІСЬКОМУ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТІ

ТА УМОВИ КОРИСТУВАННЯ НИМ

- Батьки в школі пишуть заяву на отримання електронного квитка. Ціна пластикового квитка складає 30 гривень

- Кількість поїздок у трамваї та тролейбусі на місяць не лімітована (до 1 числа місяця, коли дитина користуватиметься, на карточку треба покласти: 15 грн. (трамвай або тролейбус), 20 грн. (трамвай та тролейбус), будь-яку суму для поїздок на метро (від 2 грн. одна поїздка), але кількість поїздок на метро за 2 грн. на місяць – 50, решта за 4 грн. Кількість поїздок на місяць на трамваї та тролейбусі не лімітована.

- Гроші на картці зберігаються та переходять на наступний місяць, а кількість 50% поїздок починається з 1 дня кожного місяця.

- Квиток можна поповнювати у будь-якому терміналі «Etiket» по місту та метрополітені.

- Електронний квиток школяра дійсний при наявності учнівського квитка, встановленого зразка; для дітей з багатодітних родин, з сімей загиблих ветеранів, потерпілим від ЧАЕС, яким встановлено інвалідність, дітей з інвалідністю – відповідного посвідчення або довідки; для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування електронний квиток дійсний при наявності «єдиного квитка», встановленої форми.

-  Учнівський квиток можна оформити у приймальні школи, надавши бланк квитка та фото 2х3 см .

- Електронний квиток видається на весь період навчання у школі(-ах) міста Харкова. Про втрату квитка треба негайно повідомляти, з метою блокування картки.

- Строк дії пільги триває з 01.09 до 30.06 щороку. Щомісяця потреба у видах транспорту може змінюватися.

- Звичайні школярі матимуть зелений колір квитка, учні пільгових категорій (100% безкоштовні) – блакитного.

- На електронному квитку ззовні немає жодних персональних даних (прізвище, школа, пільга і т.ін.), - лише реєстраційний номер. Вся інформація знаходитиметься на внутрішньому чіпі, який зчитується лише валідатором у транспорті, турнікетом у метро або переносним пристроєм контролера наземного транспорту.

- Електронним квитком можна користуватися лише у замовлених та (до 01 числа місяця) проплачених видах транспорту.

Не можна

передавати електронний квиток іншій особі у використання.

У разі виявлення цього факту, контролером вилучається квиток назавжди

без права відновлення для власника.