Вітаємо переможців олімпіади з математики для учнів 4-х класів.
Аксюк | Олександр | Височанська ЗОШ |
Бадашко | Арсеній | Харківський ліцей №89 |
Баістов | Гліб | Харківська гімназія №65 |
Бiкулов | Олег | ХЗОШ №120 |
Бондаренко | Іван | ХЗОШ №176 |
Борздико | Іван | ХЗОШ №54 |
Борзенков | Андрій | Харківська гімназія №46 |
Вареник | Катерина | ХЗОШ №54 |
Гонтар | Кирило | ХЗОШ №54 |
Грушевський | Аріан | ХЗОШ №10 |
Дейнеко | Дмитро | 68 |
Демиденко | Марія | Солоницівський НВК "Перлина" |
Журавльов | Вадим | Харківський університетський ліцей |
Запорожец | Анна | ХЗОШ №5 |
Иванов | Кирило | 24 |
Іщенко | Філіп | Старт школа |
Канурний | Федір | Харківська гімназія №46 |
Кияшко | Святослав | Афины |
Кіт | Олег | Солоницівський НВК "Перлина" |
Козачук | Георгій | ХЗОШ №153 |
Косинцев | Олександр | Пiсочинський коллегiум |
Котульський | Максим | Харківський ліцей №161 |
Кравченко | Андрій | ХЗОШ №78 |
Кузьмін | Іван | 148 |
Кутах | Матвій | Харківськагімназія №46 |
Ле Коанг | Ан | 97 |
Малафєєв | Всеволод | ХЗОШ №131 |
Марченко | Нiкiта | Харківська гімназія №116 |
Мироненко | Павло | Харківський ліцей №161 |
Москаленко | Олександр | ХЗОШ №10 |
Нагорна | Соф'я | Харківськагімназія №14 |
Нємцева | Наталія | АШ "Бойко" |
Носик | Анастасія | Ліцей "Професіонал" |
Обозний | Максим | ХЗОШ №153 |
Олейнік | Максим | ХСШ №33 |
Павельчук | Роман | 149 |
Пархоменко | Тимур | 107 |
Пилипчук | Арсений | ХЗОШ №176 |
Погасій | Мирослав | ХТЛ №9 |
Позняков | Євгеній | ХСШ №87 |
Полыгалова | Марина | ХЗОШ №176 |
Рева | Антон | ХПЛ №4 |
Рєзнікова | Ксенія | ХЗОШ №176 |
Рудаєва | Катерина | ХСШ №62 |
Семенов | Арсений | 80 |
Сидоренко | Роман | ХССШ №119 |
Соловйов | Сергій | Харківська гімназія №14 |
Стеценко | Арсеній | ХСШ №33 |
Таврiн | Антон | Харківська гімназія №1 |
Тітова | Ксенія | ХЗОШ №5 |
Трач | Ярослав | ХЗОШ №153 |
Усенко | Анастасія | Харківська гімназія №46 |
Халіна | Дар'я | 45 |
Хаперський | Тимур | Харківська гімназія №14 |
Цибульський | Артемій | ХСШ №87 |
Черненко | Юрий | ХЗОШ №126 |
Чернявський | Єфим | Шаолавим |
Черняк | Поліна | ХЗОШ №54 |
Шудренко | Егор | 17 |
Щербина | Тимур | ХЗОШ №131 |
Юрченко | Герман | ХСШ №33 |
Яцків | Мирослава | Харківська гімназія №152 |
Записатися на співбесіду можна за телефоном 733-03-64