Міжнародна математична олімпіада Romanian Master of Mathematics

1 бер. 2019
Вітаємо переможців!

ВІТАЄМО!

З 20 по 25 лютого 2019 року в м.Бухарест (Румунія) проходила міжнародна  математична олімпіада Romanian Master of Mathematics (RMM). Це престижне міжнародне змагання, запрошення на яке отримують країни, які з року в рік показують високі результати на Міжнародній математичній олімпіаді (IMO). В цьому році в цій олімпіаді прийняли участь 135 школярів із двадцяти чотирьох країн світу.

У 2019 році команда України на RMM складалася із 11 школярів. Серед яких п’ятеро –учні нашого ліцею: Войтович Олександр (11-1), Золотарьов Климентій (9-2), Масалітін Олексій (10-1), Слободянюк Денис (11-1), Купріянов Михайло (11-1).

Збірна України посіла 9 загальнокомандне місце.

Вітаємо із перемогами Войтовича Олександра, який був нагороджений срібною медаллю і Золотарьова Климентія, який виборов бронзову медаль.

Від щирого серця бажаємо хлопцям і їх учителям-наставникам подальших успіхів!