Кібербезпека

13 бер. 2019
Просвітницька лекція з кібербезпеки для старшокласників

Старший викладач кафедри кібербезпеки факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Олексій Рвачов разом з курсантами 2 курсу цього ж факультету рядовими поліції Маргаритою Бобонець та Ангеліною Применко провели для старшокласників Харківського фізико-математичного ліцею № 27 просвітницьку лекцію з кібербезпеки в соціальних мережах.

В ході лекції учні 10 та 11 класів дізналися про: перелік загроз, що можуть виникати під час користування соціальними комп’ютерними мережами, а також іншими інформаційними технологіями; як не стати жертвою кібершахраїв; правила безпечної поведінки у кіберпросторі. Фахівці з університету наводили реальні приклади кібератак та кіберінцидентів, що сталися як в Україні, так і в інших країнах світу.

Учні активно задавали представникам університету свої запитання з проблем, що їх зацікавили найбільше, та отримували на них відповіді.

Загалом, зустріч пройшла в інтерактивній та доброзичливій атмосфері, цікаво і змістовно та викликала неабиякий інтерес в учнів.