ХVІІІ КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Вітаємо переможців!

ВІТАЄМО

учнів ліцею – переможців

ХVІІІ КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ!

З 8 по 11 травня 2019 року в м.Українка під Києвом проходив ХVІІІ  Київський міжнародний фізико-математичний фестиваль.У фестивалі брали участь найсильніші школярі 8-10 класів з Києва, Харкова, Вінниці, Львова, а також з Тбілісі (Грузія). Математична частина програми фестивалю традиційно включала в себе письмову олімпіаду, командні змагання «Математична карусель» і «Математичний експрес». Школярі могли також послухати лекцію з теорії ймовірностей, підготовлену співробітниками Інституту математики НАН України. Команда Харківського фізіко-математичного ліцею №27 складалася з дев'яти учнів 8-го класу і двох десятикласників. Всі вони навчаються в Малому Каразінському університеті. Ліцеїсти дуже добре виступили на фестивалі. Восьмикласники нагороджені дипломом I ступеня за перемогу в письмовій олімпіаді з математики. При цьому в особистій першості хлопці вибороли 4 перших місця з чотирьох, а також 1 друге і 3 третіх місця. На рахунку десятикласників перше місце в письмовій та дипломи I та III ступеня в усній олімпіаді з математики. Команда восьмикласників ліцею виграла змагання «Математичний експрес» та конкурс «Математична карусель».

Переможці письмової олімпіади:

І місце –        Коваль Геогрій (8-2),

Татарінова Юлія (8-2),

Пашковський Вадим (8-2),

Денисков Святослав (8-2),

Лазуренко Ілля (10-1).

ІІІ місце –     Гассєєв Вадим (8-2),

Піковець Артем (8-2),

Семелінський Тимур (8-2).

Переможці усної олімпіади:

ІІ місце –       Лазуренко Ілля (10-1),

ІІІ місце –     Сахнюк Устин (10-1).

Висловлюємо подяку наставникам, які підготували наших переможців, і бажаємо подальших успіхів!