9-а Європейська математична олімпіада для дівчат

28 квіт. 2020

З 15 по 21 квітня 2020 року відбулася 9-а Європейська математична олімпіада для дівчат з (EGMO).

Олімпіада повинна була проходити в містечку Егмонд-ан-Зеє, Нідерланди. Однак, у зв'язку з пандемією, спричиненою Covid-19, оргкомітетом було прийнято рішення провести олімпіаду в режимі онлайн. Учасниці отримали умови олімпіади електронною поштою і вирішували завдання під наглядом керівників. Спостереження здійснювалося за допомогою відеозв'язку.

Всього в олімпіаді взяли участь 204 школярки із 53 країн. Україну представляли на змаганні чотири дівчини – учениця ліцею Юлія Татарінова і три киянки. Юлія отримала гарний результат – виборола на олімпіаді срібну медаль. Всього учасниці команди України вибороли три срібні медалі і одну похвальну грамоту. Вітаємо ученицю нашого ліцею Татарінову Юлію і бажаємо їй успіхів в майбутніх змаганнях!

Також висловлюємо слова подяки вчителям математики ліцею, які підготували переможницю – Ліфицю Сергію Олександровичу і Лисакевич Анастасії Валеріївні!