20 лют. 2023
Героїв Небесної Сотні!

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

У цей день ми учні та вчителі згадали про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшанували пам’ять загиблих під час протестів.

Революція гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України. У боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу ми заплатили високу ціну – понад 100 загиблих Героїв Небесної Сотні.

Серед них – представники різних професій, віку та статей, які приїхали з різних куточків України й навіть з-за кордону.

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні для учнів 5-11 класів відбулися пройшли тематичні заходи «Вічна слава Героям Небесної Сотні».