Привітання директорки Єременко Юлії Вікторівни

1 черв. 2023
з нагоди закінчення 2022/2023 навчального року

Шановні учні, батьки, колеги!

Ось і завершився 2022/2023 навчальний рік. Він був для нас тривожним і надзвичайно відповідальним, адже проходив у воєнний період і вимагав від нас не тільки дати учням хороші знання, але й захистити їх від небезпеки та зберегти найцінніше - їхні життя та здоров’я. Стільки було переживань, турбот, вимог… Але завдяки вам, дорогі учні, батьки, колеги, усі працівники нашого ліцею, ми подолали перешкоди, зуміли якісно організувати освітній процес і сьогодні відзначаємоСвято останнього дзвінка. Щиро дякую усім за вашу нелегку працю, самовіддачу, жертовність, віру, підтримку, за успіхи, перемоги у конкурсах, олімпіадах, турнірах та відмінні результати у навчанні та роботі.

Дорогі учні, для вас починається найпрекрасніша пора – час літніх канікул. Бажаю вам від душі  насолодитись прекрасними сонячними теплими днями, гарно відпочити і з новими силами у вересні продовжити подорож до Країни знань. Але не забувайте і не нехтуйте правилами безпеки, бережіть себе і своїх рідних.

Для випускників цей останній дзвоник буде трошки сумним, тому що він сповістить про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя. Я дуже хочу, щоб ви всі вступили до тих навчальних закладів, які ви для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію. Впевнена, що всі ми - батьки та вчителі - пишатимемося вашими досягненнями.
А вчителям і батькам я хочу побажати в цей день мудрості та терпіння. Виховувати та навчати дітей важко, кажуть, що це іноді невдячна справа, але я вірю, що наші діти нас не підведуть. І своїми справами доведуть, що українці - найінтелектуальніша та найрозумніша нація. Успіхів вам та натхнення!

Але найпалкіше я хочу, як і всі українці, побажати, щоб якнайшвидше новий день приніс нам найсолодшу мрію, і ми почули найбажаніші слова: «Перемога», «Мир!». Щоб українські школярі вільно ходили до навчальних закладів з посмішками, у доброму здоров’ї і здобували міцні знання під мирним небом! І 1 вересня ми всі зустрілися в нашому рідному, мирному, незламному місті-герою Харкові!

Слава Збройним силам України, захисникам і захисницям нашої Батьківщини, слава героїчному українському народу, який наближає перемогу!

Слава Україні! Героям слава!