Вітаємо!

30 вер. 2023
З нагоди прийдешнього Дня працівників освіти Президент України Володимир Зеленський зустрівся з педагогами та переможцями міжнародних учнівських олімпіад.

«Багатьом із нас пощастило з учителями. Україні пощастило, що в нас є такі освітяни – такі вчителі, вихователі, такі викладачі й наставники. Усі ми бачимо, що можете ви, коли бачимо, що може Україна – наші люди, наші захисники й захисниці», – наголосив Володимир Зеленський.
Вітаємо Гельфгата Іллю Марковича та випускника ліцею Паланта Едуарда з врученням сертифікатів на отримання премій, виплата яких здійснюється з Фонду Президента України. Навіть незважаючи на повномасштабну війну наші вчителі та учні дивують світ освітніми перемогами. Дякуємо вам і бажаємо подальших успіхів і миру!