Засідання Ротарі клубу

13 жовт. 2023

11.10 учні взяли участь у засіданні Ротарі клубу "Kharkiv Multinational", яке цього разу відбулося в стінах рідного ліцею.
Представники клубу розповіли про напрямки своєї діяльності та програму для школярів Інтеракт. Інтеракт – це об’єднання юнаків і дівчат віком від 12 до 18 років, яке засновується і курується Ротарі клубом.
"Інтеракт клуби є самоврядними організаціями, де юні волонтери мають можливість навчитися багатьом навичкам, таким як лідерство та робота в команді. Інтеракт клуби здійснюють міські чи шкільні проекти, наприклад, збори коштів для різних цілей, проведення громадських заходів типу концертів, спільної здачі донорської крові, відвідують дитячі будинки та будинки для людей похилого віку, допомагають бездомним. Також інтерактівці можуть організовувати та брати участь у міжнародних проектах, метою яких може бути дружба між країнами та народами. У таких проектах у інтерактівців з’являється можливість завести друзів закордоном і дізнатися більше про культуру інших країн."