ХХ турнір юних хіміків

7 лист. 2023
Вітаємо Справцева Єгора з перемогою в особистій першості на XX міському турнірі юних хіміків

Справцев Єгор (11-2 клас) зайняв ІІІ місце в особистій першості на XX міському турнірі юних хіміків.

Учасниками XX міського турніру юних хіміків, який цьогоріч уперше проведено в дистанційному форматі, стали 12 команд учнів 7-11-х класів ЗЗСО всіх районів міста та команда Харківського фізико-математичного наукового ліцею №27. Інтелектуальне змагання об’єднало 120 осіб: харківських учнів (які зараз перебувають у рідному місті, Харківській області, 9 містах України, а також у Польщі, Німеччині, Туреччині та Італії), членів журі, учителів та тренерів команд.