Готуємось до ДПА

2016/2017 навчальний рік закінчується проведенням  державної підсумкової атестації випускників основної і старшої школи

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови.

Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з ще двох предметів, обраних випускником.

Графік проведення Державної підсумкової атестація для учнів 9-х класів

30.05 - українська мова

01.06 - математика

07.06 - фізика

Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році не зміниться. Про це повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко під час прес-конференції 21 вересня. «Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно до Положення про ДПА, що затверджено наказом Міністерства у 2014 році. На цей час ніяких змін не передбачається», - розповів Юрій Кононенко.