Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





II (міжліцейський) етап

2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ II (МІЖЛІЦЕЙСЬКОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ
 
з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ:

I місце

 

Кулєшова Дар`я

9-2

Шинкаренко Дмитро

11-1

 

II місце

 

Лозінська Анастасія

9-3

Бобріщ Ірина

10-1

III місце

 

Ворона Дмитро

9-3

Зайцев Сергій

10-2

Гончаров Дмитро

11-2

 

з АСТРОНОМІЇ:

 

I місце

 

Рідкокаша Іван

10-1

 

II місце

 

Чепель Дмитро

11-1

Колупаєв Олексій

10-2

Топчій Поліна

10-1

 

III місце

 

Купріянов Михайло

9-1

Кутецький Вадим

10-2

Ржевський Антон

10-1

Гаврюшенко Артем

9-3

 

 

з БІОЛОГІЇ:

I місце 

 

Оленіна Валерія

9-1

 

 

II місце

 

Рассоха Юрій

9-1

 

 

з ІНФОРМАТИКИ:

I місце

 

 

Гладков Юрій

8-1

Торяник Георгій

9-3

Пилаєв Ігор

6-2

Купріянов Михайло

9-1

Кварацхелія Давид

7-2

Гарбузова Аліна

10-2

Сдобнов Артем

7-1

Романтовський Данііл

10-2

Захаров Дмитро

7-2

Усачова Вікторія

10-1

Сахнюк Устин

8-1

Шраменко Владислав

10-2

Уразовський Артем

7-2

Жадан Артем

10-2

Татарінова Юлія

6-2

Рідкокаша Іван

10-1

Грабар Олексій

7-2

Сарапін Роман

10-2

Матюшенко Іван

7-2

Гончаров Дмитро

11-2

Лінник Олена

8-1

Шинкаренко Дмитро

11-1

Осташев Даніїл

9-1

Белінський Андрій

11-2

Слободянюк Денис

9-1

Трофимов Олександр

11-2

Сукачов Максим

9-3

Винник Дмитро

11-2

Войтович Олександр

9-1

Яременко Валерій

11-1

Ракова Тетяна

9-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II місце

 

 

Сараєв Артем

7-2

Фесенко Ігор

8-1

Рожков Олексій

9-3

III місце

 

 

Мещерякова Анастасія

6-3

Гасєєв Вадим

6-3

Уразовський Максим

6-2

 

з ЕКОНОМІКИ:

I місце

 

Бобров Владислав

11-1

 

 

з ІСТОРІЇ:

I місце

 

 

Гончаров Володимир

9-2

Моісєєв Антон

10-1

Лаптєв  Едуард

10-1

Бобров Владислав

11-1

 

 

 

 

II місце

 

 

Купріянов Михайло

9-1

Ольшанський Олексій

9-2

Гончаров Олександр

11-2

III місце

 

 

Лозінська Анастасія

9-3

 

 

з ПРАВОЗНАВСТВА:

I місце

 

Гончаров Володимир

9-2

Бобров Владислав

11-1

 

II місце

 

Твердохлібов Єгор

9-2

Литвин Злата

9-1

Приболовець Дмитро

10-2

Кальницький Руслан

11-1

 

III місце

 

Гнилицька Кристина

9-2

Ольшанський Олексій

9-2

Гаврюшенко Артем

9-3

Лаптєв  Едуард

10-1

Моісєєв Антон

10-1

 

 

з ХІМІЇ:

I місце

 

Хардіков Іван

8-1

Войтович  Олександр

9-1

Царенко Дмитро

10-2

Оскома В'ячеслав

11-1

 

II місце

 

Сдобнов Артем

7-1

Шатан В’ячеслав

9-3

Остаплюк Микита

8-2

Лаптєв Едуард

10-1

Шульга Олексій

8-2

Золотайкін Сергій

11-1

Ковальчук Кирило

9-1

 

 

 

 

 

 

 

III місце

 

Сараєв Артем

7-2

Статейко Артем

9-3

Василець Іван

7-1

Гаврюшенко Артем

9-3

Гладков Юрій

8-1

Кравченко Анастасія

9-1

Бакулін Артем

8-2

Осташев Даніїл 

9-1

Русиник Антон

8-1

Ольшанський Олексій

9-2

Блотницький Михайло

8-1

Сарапін Роман

10-2

Кустовінов Артем 

8-2

Приходько Петро 

10-2

Чайка Олег

8-1

Рідкокаша Іван

10-1

 

 

Шинкаренко  Дмитро

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з ФІЗИКИ:

I місце

 

Тєрєхова Софія

7-2

Рідкокаша Іван

10-1

Овчаренко Олександра

7-2

Сарапін Роман

10-2

Фесенко Ігор

8-1

Колупаєв Олексій

10-2

Войтович Олександр

9-1

Кригін Сергій

10-1 (за 11-й)

Гаврюшенко Артем

9-3

Чепель Дмитро

11-2

Ковалевська Ганна

9-3

 

 

II місце

 

Уразовський Артем

7-2

Ракова Тетяна

9-1

Смірнов Святослав

7-2

Зорін Михайло

9-1

Ву Нам Лап Динь

7-2

Рожков Олексій

9-3

Хотян Михайло

7-2

Осташев Даніїл

9-1

Герасимов Іван

7-1

Савченко Антон

10-2

Кустовінов Артем

8-2

Кутецький Вадим

10-2

Блотницький Михайло

8-1

Лаптєв Едуард

10-1

Ковальчук Кирило

9-1

Подуст Гліб

10-2

III місце

 

Сараєв Артем

7-2

Кривошей Ярослав

9-3

Удовиченко Ілля

7-1

Калюжний Ілля

9-3

Стороженко Владислав

7-2

Сморцов Михайло

9-1

Сдобнов Артем

7-2

Статейко Артем

9-3

Шкірко Ілля

7-1

Кравченко Анастасія

9-1

Кварацхелія Давид

7-2

Сукачов Максим

9-3

Матюхов Єгор

7-2

Романтовський Даніїл

10-2

Соколов Михаіл

7-2

Баркалов Кирило

10-2

Петров Микола

7-3

Бобровніков Олександр

10-2

Василець Іван

7-1

Вєпрік Микита

10-2

Хардіков Іван

8-1

Гарбузова Аліна

10-2

Масалітін Олексій

8-1

Топчій Поліна

10-1

Гладков Юрій

8-1

Руденко Олег

11-2

 

 

Белінський Андрій

11-2

 

 

з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:

II місце

 

Сахнюк Устин

8-1

Гаврюшенко Артем

8-3

Самородова Софія

8-1

Гарбузова Аліна

10-2

Панчук Олександра

10-1

Золотайкін Сергій

11-1

III місце

 

Бояринцев Максим

8-1

Чионг Тхань Чан

8-3

Колупаєв Олексій

10-2

Крупчицький Олексій

10-2

Топчій Дарія

10-1

Биндич Андрій

11-1

Поступаєв Сергій

11-1

 

з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

I місце

 

Овчаренко Олександра

7-2

Лазоркіна Марія

8-2

Оленіна Валерія

9-1

 

II місце

 

Василець Іван

7-1

Василевська Єлизавета

7-2

Зорін Михайло

9-1

Сохань Олександра 10-1

 

 

 

 

 

III місце

 

Кварацхелія Давид

7-2

Грабар Олексій

7-2

Стороженко Владислав

7-2

Литвинова Анна

8-2

Хардіков  Іван

8-3

Войтович Олександр

9-1

Минтюк Софія

9-1

Серпутько Анастасія

9-3

Савченко Антон

10-2

Підвальна Анна

10-1

Топчій Дар’я

10-1

Сохет Лея

10-2

Кальницький Руслан

11-1

Шугаєнко Іван

11-1

Вдовенко Вікторія

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З МАТЕМАТИКИ:

I місце

 

Вороніна Діана

6-3

Рожков Олексій

9-3

Тесля Юлія

6-2

Слободянюк Денис

9-1

Уразовський Максим

6-2

Бобровніков Олександр

10-2

Грабар Олексій

7-2

Кияшко Марія

10-2

Денисков Святослав

6-2

Крупчицький Олексій

10-2

Матюхов Єгор

7-2

Кутецький Вадим

10-2

Поляков Микита

7-3

Назаренко Григорій

10-2

Прохорчук В’ячеслав

7-3

Ніколаєв Артем

10-2

Сараєв Артем

7-2

Царенко Дмитро

10-2

Бастригін Ярослав

8-1

Вєпрік Микита

10-2

Кушнір Аліса

8-1

Гарбузова Аліна

10-2

Лазуренко Ілля

8-1

Гнип Марія

11-1

Остаплюк Никита

8-2

Гончаров Дмитро

11-2

Сахнюк Устин

8-1

Руденко Олег

11-2

Купріянов Михайло

9-1

Фам Хоанг Вієт

11-2

II місце

 

Піковець Артем

6-2

Луганський Михайло

8-2

Приходько Олександр

6-2

Максименко Максим

8-3

Степаненко Олексій

6-2

Матвєєва Анна

8-1

Черних Сергій

6-2

Родіонов Ігор

8-1

Щербінін Павєл

6-3

Сульженко Артем

8-1

Матюшенко Іван

7-2

Токар Костянтин

8-1

Омельченко Владислав

7-2

Осташев Данііл

9-1

Блотницький Михайло

8-1

Баркалов Кирило

10-2

Бояринцев Максим

8-1

Пивовар Назар

10-2

Гальченко Пилип

8-1

Федоров Роман

10-2

Лінник Олена

8-1

Шраменко Владислав

10-2

III місце

 

Бульба Світлана

6-2

Кайдаш Ярослав

7-3

Галайда Арсеній

6-2

Мамницький Валерій

7-3

Галкін Микола

6-1

Соколов Михаїл

7-1

Домріна Юлія

6-3

Сержантов Данило

8-1

Дроздова Ксенія

6-2

Хардіков Іван

8-1

Єнін Богдан

6-3

Чионг Тхань Чанг

8-3

Куліш Дмитро

5-2

Якименко Роман

8-1

Ломакін Володимир

6-2

Гаврюшенко Артем

9-3

Люлько Данило

6-3

Уколова Катерина

9-3

Пасенко Андрій

6-2

Дєткіна Анастасія

10-2

Рожкова Катерина

6-2

Зайцев Сергій

10-2

Семелінський Тимур

6-2

Приходько Петро

10-2

Сігалов Володимир

6-2

Топчій Поліна

10-1

Сморцова Катерина

5-1

Шкрегал Микита

10-1

Фатьянов Єгор 

6-3

Бобров Владислав

11-1

 

З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

I місце

 

Кравченко Анастасія

9-3

 

II місце

 

Кутах Анастасія

9-1

Сохет Лєя

10-2

Сохет Міріам

11-1

 

III місце

 

Приходько Петро

10-2

Сохань Олександра

10-1

Бабенко Оксана

11-2

 

 

 

 

 

З ГЕОГРАФІЇ:

I місце

 

Ольшанський Олексій

9-2

Моісєєв Антон

10-1

Бобров Владислав

11-1

 

II місце

 

Зорін Михайло

9-1

Кальницький Руслан

11-1

 

 

 

III місце

 

Фесенко Ігор

8-1

Гончаров Володимир

9-2

Кригін Сергій

10-1

Шугаєнко Іван

 

11-1

 

 

 

 

 

 

 

 

З ЕКОЛОГІЇ: 

Бабенко Оксана 11-2 клас III місце