Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





III (обласний) етап

 

2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ III (обласного) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Овчаренко Олександра

9-2


 

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Минтюк Софія

11-1

 

 

З ПРАВОЗНАВСТВА:

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

 

Олійников Андрій

9-3

Кайдаш Ярослав

9-3

 

 

 

 

З АСТРОНОМІЇ:

 

Дипломи I ступеня

Уколова Катерина (11-1), Зорін Михайло (11-1), Калюжний Ілля (11-1),

Золотарьов Климентій (9-2), Сараєв Артем (9-2).

 

Дипломи II ступеня

Ковальчук Кирило (11-1), Кутах Анастасія (11-1),

Рижов Олег (9-2).


 

З ГЕОГРАФІЇ:

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

 

Степаненко Олексій

8-2

Кайдаш Ярослав

9-3

 

 

З ІНФОРМАТИКИ:

І місце

Пилаєв Ігор

8-2

Коваль Георгій

8-2

Татарінова Юлія

8-2

Сдобнов Артем

9-1

Кварацхелія Давид

9-2

Слободянюк Денис

11-1

 

ІІ місце

Тесля Юлія

8-3

Захаров Дмитро

9-2

Щербінін Павло

8-2

Гладков Юрій

10-1

Гассєєв Вадим

8-2

Бояринцев Максим

10-1

Піковець Артем

8-2

Ракова Тетяна

11-1

Ломакін Володимир

8-2

Рожков Олексій

11-1

Шкірко Ілля

9-1

Купріянов Михайло

11-1

Шудренко Данило

9-2

Чернов Кирило

11-1

 

ІІІ місце

Денисков Святослав

8-2

Борейко Антон

10-1

Гончаров Денис

7-1

Сахнюк Устин

10-1

Уразовський Артем

9-2

Статейко Артем

11-2

Матюшенко Іван

9-2

Ващенко Іван

11-1

 

 

Омельченко Даніла

11-1


 

 

 

З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ:

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

 

Кулєшова Дар’я

11-2

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

 

Хмелик Олег

9-2

Романовський Ілля

9-1

Науменко Роман

10-2

Кривошей Ярослав

11-1

 

 

 

 

 

 

З БІОЛОГІЇ:

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Бардаков Костянтин

8-3

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Діденко Гліб

9-1

 

 

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Овчаренко Олександра

9-2

 

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Тесля Юлія

8-3

 

 

 

З ЕКОНОМІКИ:

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Семенченко Вадим

9-3

Донін Дмитро

10-1

Широков Михайло

11-1


 

 

 

З ФІЗИКИ:

І місце

Ковальчук Кирило, Зорін Михайло, Войтович Олександр (11-1),

Гладков Юрій (10-1), Кустовінов Артем (10-2),

Сараєв Артем, Золотарьов Климентій (9-2),

Захаров Дмитро (9-2), Шкірко Ілля (9-1),

Пилаєв Ігор, Ломакін Володимир (8-2).

ІІ місце

Кутах Анастасія, Уколова Катерина (11-1),

Купріянов Михайло, Калюжний Ілля (11-1),

Блотницький Михайло, Фесенко Ігор, Масалітін Олексій (10-1),

Кварацхелія Давид, Стороженко Владислав (9-2),

Мотилець Михайло, Шудренко Данило (9-2),

Сігалов Володимир, Коваль Георгій (8-2),

Тесля Юлія (8-3), Татарінова Юлія, Пашковський Вадим (8-2).

ІІІ місце

Чернов Кирило (11-1), Кореньков Даніїл, Матюхов Єгор (9-2),

Кайдаш Ярослав (9-3), Сдобнов Артем (9-1),

Гассєєв Вадим, Денисков Святослав, Денисенко Дарія (8-2).

 

 

З ІСТОРІЇ:

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Олійников Андрій

9-3

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Гончаров Володимир

11-2

 

 

З МАТЕМАТИКИ:

 

І місце

 

Гончаров Денис

7-1

Піковець Артем

8-2

Думін Ростислав

7-1

Татарінова Юлія

8-2

Сурмило Станіслав

7-1

Золотарьов Климентій

9-2

Данг Мінь Конг

7-1

Лазуренко Ілля

10-1

Денисков Святослав

8-2

Гладков Юрій

10-1

Пилаєв Ігор

8-2

Войтович Олександр

11-1

 

 

Масалітін Олексій

10-1 (за 11-й)

 

ІІ місце

Дроздова Ксенія

7-1

Галайда Арсеній

8-2

Сорока Михайло

7-1

Семелінський Тимур

8-2

Куліш Дмитро

7-1

Кузьмич Єгор

8-2

Волокіта Анна

7-1

Щербінін Павєл

8-2

Лисакевич Єлизавета

7-1

Сігалов Володимир

8-2

Палант Едуард 

7-1

Уразовський Артем

9-2

Сипітий Олександр

7-1

Шкірко Ілля

9-1

Соболєв Олег 

7-1

Ву Нам Лап Динь

9-2

Шевченко Богдан

7-1

Сдобнов Артем

9-1

Пашковський Вадим

8-2

Сахнюк Устин

10-1

Гассєєв Вадим

8-2

Фесенко Ігор

10-1

Коваль Георгій

8-2

Кушнір Аліса

10-1

Уразовський Максим

8-2

Купріянов Михайло

11-1

 

 

Слободянюк Денис

11-1

 

 

 

 

ІІІ місце

Золотарьова Майя

7-1

Черних Сергій

8-2

Прокутін Михайло

7-1

Мещерякова Анастасія

8-2

Сморцова Катерина

7-1

Степаненко Олексій

8-2

Трігулов  Марк 

7-1

Пасенко Андрій

8-2

Гафич Денис

6-2 (за 7-й)

Авдєєв Єгор

8-2

Коваленко Марія

7-2

Соболєв Платон

8-2

Корсунова Анна

7-1

Кварацхелія Давид

9-2

Советов Антон

6-2 (за 7-й)

Шудренко Данило

9-2

Солодовников Ярослав

7-1

Матюхов Єгор 

9-2

Чапланов Максим

6-2 (за 7-й)

Бояринцев Максим

10-1

Штангей Ярослава

7-1

Родіонов Ігор

10-1

Справцев Єгор

6-2 (за 7-й)

Магера Андрій

10-1

Гончаров Микита

8-2

Якименко Роман

10-1

Рожкова Катерина

8-2

Русиник Антон

10-1

Ломакін Володимир

8-2

Рожков Олексій

11-1

Тесля Юлія

8-3

Ковалевська  Ганна

11-1

 

 

Уколова Катерина

11-1

 

 

 

 

 

 

 

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Ілляшенко Ілля

10-1

 

З ХІМІЇ:

ІІ місце

 

Пашковський Вадим

8-2

Мещерякова Анастасія

8-2

Степаненко Олексій

8-2

Шкірко Ілля

9-1

Кустовінов  Артем

10-2

 

ІІІ місце

 

Вороніна Діана

8-2

Шульга Олексій

10-2

 

 

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:

З АСТРОНОМІЇ: