Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 





III (обласний) етап

 

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ III (обласного) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ

 

З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Минтюк Софія

10-1

Моісєєв Антон

11-1

 


 

 

З ХІМІЇ:

ДИПЛОМ I СТУПЕНЯ

Шкірко Ілля

8-1

Кустовінов Артем

9-2

Царенко Дмитро

11-2

ДИПЛОМ II СТУПЕНЯ

 

Шудренко Данило

8-2

Остаплюк Никита

9-2

ДИПЛОМ III СТУПЕНЯ

 

Мотилець Михайло

8-2

Русиник Антон

9-1

Дроздов Володимир

10-2

Калюжний Ілля

10-2

 

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Ілляшенко Ілля

9-1

 

З ІСТОРІЇ:

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Моісєєв Антон

11-1

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Гончаров Володимир

10-2

Лаптєв Едуард

11-1

 

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

ДИПЛОМ III СТУПЕНЯ

Овчаренко Олександра

8-2

Лозенко Наталія

9-1

 

 

 

З ФІЗИКИ:

 

ДИПЛОМ I СТУПЕНЯ

Захаров Дмитро

8-2

Масалітін Олексій

9-1

Мотилець Михайло

8-2

Блотницький Михайло

9-1

Шкірко Ілля

8-1

Фесенко Ігор

9-1

Сараєв Артем

8-2

Зорін Михайло

10-1

Уразовський Артем

8-2

Уколова Катерина

10-1

Шудренко Данило

8-2

Кутах Анастасія

10-1

Матюхов Єгор

8-2

Рідкокаша Іван

11-1

 

 

Кригін Сергій

11-1

ДИПЛОМ II СТУПЕНЯ

Сдобнов Артем

8-1

Войтович Олександр

10-1

Кайдаш Ярослав

8-3

Гаврюшенко Артем

10-1

Кварацхелія Давид

8-2

Ковальчук Кирило

10-1

Грабар Ярослав

8-2

Москвітін Микита

10-2

Стороженко Владислав

8-2

Ковалевська Ганна

10-1

Поляков Микита

8-3

Слободянюк Денис

10-1

Гладков Юрій

9-1

Колупаєв Олексій

11-2

Кустовінов Артем

9-2

Пивовар Назар

11-2

Сахнюк Устин

9-1

Кутецький Вадим

11-2

Остаплюк Никита

9-1

Савченко Антон

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДИПЛОМ III СТУПЕНЯ

Василець Іван

8-1

Купріянов Михайло

10-1

Овчаренко Олександра

8-2

Кравченко Анастасія

10-1

Тєрєхова Софія

8-2

Царенко Дмитро

11-2

Шульга Олексій

9-2

Лаптєв Едуард

11-1

Кушнір Аліса

9-1

Шраменко Владислав

11-2

Чернов Кирило

10-1

Топчій Поліна

11-1

Калюжний Ілля

10-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З БІОЛОГІЇ:

ДИПЛОМ III СТУПЕНЯ

Кустовінов Артем

9-2

 

 

З МАТЕМАТИКИ:

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Галайда Арсеній

7-2

Гладков Юрій

9-1

Коваль Георгій

7-2

Сахнюк Устин

9-1

Мещерякова Анастасія

7-2

Слободянюк Денис

10-1

Ломакін Володимир

7-2

Купріянов Михайло

10-1

Шкірко Ілля

8-1

Гарбузова Аліна

11-2

Золотарьов Климентій

8-2

Войтович Олександр

10-1

Денисков Святослав

7-2

Нго Нгок Тхай Шон

11-2

Лазуренко Ілля

9-1

Вєпрік Микита

11-2

Масалітін Олексій

9-1

Сарапін Роман

11-2

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Гончаров Денис

6-1

Ву Нам Лап Динь

8-2

Думін Ростислав

6-1

Сдобнов Артем

8-1

Пашковський Вадим

7-2

Шудренко Данило

8-2

Кузьмич Єгор

7-2

Кварацхелія Давид

8-2

Гассєєв Вадим

7-2

Фесенко Ігор

9-1

Гончаров Микита

7-2

Бояринцев Максим

9-1

Данг Мінь Конг

6-1

Родіонов Ігор

9-1

Піковець Артем

7-2

Кушнір Аліса

9-1

Сорока Михайло

6-1

Рожков Олексій

10-1

Дроздова Ксенія

6-1

Ковалевська Ганна

10-1

Пилаєв Ігор

7-2

Колупаєв Олексій

11-2

Татарінова Юлія

7-2

Назаренко Григорій

11-2

Уразовський Артем

8-2

Крупчицький Олексій

11-2

 

 

Картишев Єгор

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Соболєв Олег

7-2

Палант Едуард

6-2

Золотарьова Майя

6-1

Грабар Олексій

8-2

Семелінський Тимур

7-2

Мотилець Михайло

8-2

Тесля Юлія

7-3

Хмелик Олег

8-2

Люлько Данило

7-3

Сараєв Артем

8-2

Сігалов Володимир

7-2

Матюшенко Іван

8-2

Трігулов Марк

6-1

Матюхов Єгор

8-2

Куліш Дмитро

6-1

Блотницький Михайло

9-1

Черних Сергій

7-2

Остаплюк Никита

9-2

Голданський Ігор

6-1

Русиник Антон

9-1

Рожкова Катерина

7-2

Уколова Катерина

10-1

Вороніна Діана

7-2

Ніколаєв Артем

11-2

Лисакевич Єлизавета

6-1

Баркалов Кирило

11-2

Пасенко Андрій

7-2

Савченко Антон

11-2

Уразовський Максим

7-2

Шраменко Владислав

11-2

Волокіта Анна

6-1

Царенко Дмитро

11-2

Денисенко Дар’я

7-2

Кутецький Ярослав

11-2

 

 

Приходько Петро

11-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З ІНФОРМАТИКИ:

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Піковець Артем

7-2

Уразовський Артем

8-2

Гасcєєв Вадим

7-2

Слободянюк Денис

10-1

Торяник Георгій

10-2

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Сдобнов Артем

8-1

Ракова Тетяна

10-1

Шкірко Ілля

8-1

Зорін Михайло

10-1

Кварацхелія Давид

8-2

Ващенко Іван

10-1

Шудренко Данило

8-2

Усачова Вікторія

11-1

Захаров Дмитро

8-2

Гарбузова Аліна

11-2

Татарінова Юлія

7-2

Шраменко Владислав

11-2

Токар Костянтин

9-1

Романтовський Даніїл

11-2

Рожков Олексій

10-1

Жадан Артем

11-2

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Хмелик Олег

8-2

Омельченко Даніла

10-1

Сахнюк Устин

9-1

Гаврюшенко Артем

10-1

Родіонов Ігор

9-1

Чернов Кирило

10-1

Борейко Антон

9-2

Сукачов Максим

10-2

Бояринцев Максим

9-1

Крупчицький Олексій

11-2

 

З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ:

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Кулєшова Дар'я - 10-2

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

Бобріщ Ірина - 11-1

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Кривошей Ярослав - 10-1

 

 

З ГЕОГРАФІЇ:

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Кайдаш Ярослав

8-3

Зорін Михайло

10-1

Моісєєв Антон

11-1

 

 

З АСТРОНОМІЇ:

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Кутах Анастасія

10-1

Зорін Михайло

10-1

Рідкокаша Іван

11-1

Колупаєв Олексій

11-2

Кутецький Вадим

11-2

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Рижов Олег

8-2 (за 10-й)

Сараєв Артем

8-2 ( за 10-й)