Національна дитяча "гаряча" лінія

ШАНОВНІ

УЧНІ, БАТЬКИ ТА УЧИТЕЛІ!

У нашому ліцеї ви можете звертатися:

• з питань, що стосуються збереження життя та здоров’я дітей - до заступника директора з навчально-виховної роботи ЧУДАК СВІТЛАНИ ЄВСТАФІЇВНИ (кабінет 5);
  • з питань, що стосуються проявів насильства по відношенню до дітей, а також захисту прав та інтересів дитини - до соціального педагога БЕЗСОНОВОЇ НІНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ  (кабінет 46-а)

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей.

Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.