БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДІТЯМ МІСТА СЛОВ'ЯНСЬКА

До Харківського міського голови Кернеса Г.А. звернулися працівники бібліотеки-філії № 5 для дітей м. Слов`янська. У своєму листі бібліотекарі зазначили, що під час бойових дій приміщення філії та бібліотечний фонд зазнали значних ушкоджень. Керівництво бібліотеки просить харків`ян допомогти з придбанням дитячої літератури  для   шкільного віку.

Учні нашого  ліцею прийняли участь у цій благодійній акції. Дитячу літературу надіслано в  м. Слов`янськ,  Донецька область. Посилку ми супроводили  листом і вітанням з новорічними святами.

Любі друзі - діти м. Слов’янська!

Ми - учні Харківського фізико-математичного  ліцею № 27   вітаємо Вас с Новим роком и Різдвом и бажаємо  зробити подарунок – книги для бібліотеки.

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай вся родина Ваша процвітає,

З чудовим святом, радості  і мрій

Ми  щиро і сердечно Вас вітаєм!

Надішліть свої  враження, відгуки  та фотографії на  електронну пошту ліцею,

будемо ради спілкуванню з Вами.

Наша адреса:  вул. Мар’їнська, 12/14, м. Харків, 61004

тел. 733-03-64, [email protected]

З щирим побажанням щастя у Новому році -

ліцеїсти, бібліотекар  та адміністрація ФМЛ № 27 м. Харкова

Всеукраїнський місячник «Виховуємо громадянина – патріота України»

З метою посилення ролі шкільної бібліотеки у патріотичному вихованні підростаючого покоління та сприяння її інноваційному розвитку з 2008 р. за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) започатковано щорічне проведення у жовтні місяці Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

Міністерство освіти і науки України у 2014 році підтримало міжнародну ініціативу і прийняло рішення щорічно з 01 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводити Всеукраїнський місячних шкільних бібліотек ( Наказ МОН України від 12.08.2014р № 931).

На тепер, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного і шанобливого ставлення особистості до українського народу та  його культури, утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства.

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек має сприяти втіленню основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2015року № 641, приверненню уваги до проблеми патріотичного виховання у нашій державі, розкриттю виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднанню зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості.

Загальний науково-методичний супровід організації та проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек здійснюватиме Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та головний координаційний науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України –  Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського.

Результати місячника будуть висвітлені у листопаді 2015 року на Всеукраїнському вебінарі, який відбудеться за підтримки «Microsoft  Україна».

Національно-патріотична гра "Ми – діти твої, Україно!"

Виставка «Україна – моя батьківщина»

Захист проектів «Наші герої – захисники»

Бібліографічні рекомендаційні списки для учнів та батьків на літературу національно-патріотичного спрямування

Рекомендована література