Переведення учнів

ПРОТОКОЛУ № 6

засідання педагогічної ради ХФМЛ № 27

від 25.05.2018

Голова педагогічної ради: Єременко Ю.В.

Секретар педагогічної ради: Козлова С.В.

Присутні: 50 членів педагогічного колективу

Відсутні: 5 членів педагогічного колективу

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

2. Про переведення до наступного класу учнів 5-8, 10-х класів (доповідач Козлова С.В.).

2. Про переведення до наступного класу учнів 5-8, 10-х класів.

Слухали:заступника директора з навчально – виховної роботи Козлову С.В. про переведення учнів 5-8, 10-х класів до наступного класу.

Постановили:  На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 05.05.2018 № 564/32016 перевести до наступного класу за результатами річного оцінювання учнів 5-8, 10-х класів (список додається  ).

ПРОТОКОЛ № 7

засідання педагогічної ради ХФМЛ № 27

Голова педагогічної ради: Єременко Ю.В.

Секретар педагогічної ради: Козлова С.В.

Присутні: 28 членів педагогічного колективу

Відсутні: 27 членів педагогічного колективу

Порядок денний:

2. Про переведення та випуск  учнів 9-х класів (доповідач Козлова С.В.).

2. Про переведення та випуск  учнів 9-х класів.

Слухали: заступника директора з навчально – виховної роботи  Козлову С.В. із інформацією щодо випуску учнів 9-х класів.

Постановили:  випустити з ліцею та видати відповідні документи про освіту учням 9-х класів на підставі річного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації (список додається).