Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"

 






Учнівські турніри та інтелектуальні змагання

 

     РЕЗУЛЬТАТИ 2017/2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ   

 

ВІТАЄМО Калюжного Іллю (10-1) і Шульгу Олексія (9-2) -учасників збірної команди міста Харкова, яка виборола  диплом ІІ ступеня ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ХІМІКІВ

Особлива вдячність за підготовку учнів вчителеві хімії Кравченко О.А.

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДИ

 

з математики:

Масалітін Олексій (9-1)                    І місце

Войтович Олександр (10-1)             І місце

Нго Нгок Тхай Шон (11-2)               І місце

Лазуренко  Ілля (9-1)                        ІІ місце

Сарапін  Роман (11-2)                       ІІ місце

Гладков Юрій (9-1)                           ІІ місце

Уразовський Артем (8-2)                  ІІІ місце

Кушнір Аліса      (9-1)                        ІІІ місце

Купріянов Михайло (10-1)               ІІІ місце

Слободянюк Денис (10-1)                 ІІІ місце

Гарбузова Аліна (11-2)                      ІІІ місце

Вепрік Микита  (11-2)                       ІІІ місце

 

з фізики:

Кригін Сергій (11-1)                  І місце

Фесенко Ігор (9-1)                      ІІ місце

Колупаєв Олексій (11-2)           ІІ місце

Кутах Анастасія  (10-1)             ІІІ місце

 

з хімії:

Кустовінов Артем (9-2)                     ІІ місце

Царенко Дмитро (11-2)                     ІІ місце

 

з географії:

Моісєєв Антон (11-1)                 І місце

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ В XXVІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ФІЗИКІВ

 

Друге місце виборола команда  ліцею у складі:

Кригін Сергій (капітан) 11-1 клас

Топчій Поліна 11-1 клас

Ковальчук Кирило 10-1 клас

Кутах Анастасія 10-1 клас

Сараєв Артем 8-2 клас

 

Ковальчук Кирило нагороджений дипломом ІІІ ступеня в особистій першості.

Топчій Поліна нагороджена спеціальною відзнакою журі за найкращий виступ у ролі рецензента.

Переможці рейтингової олімпіади:

Кригін Сергій – диплом І ступеня,

Ковальчук Кирило – диплом ІІ ступеня,

Топчій Поліна – диплом ІІІ ступеня,

Сараев Артем – диплом ІІІ ступеня.

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДИ УЧНІВ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГАМИ У ХI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ МАТЕМАТИЧНИХ БОЇВ ІМ. АКАДЕМІКА НАНУ І.І. ЛЯШКА

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ (в молодшій лізі)

Уразовський Артем (8-2)

Пилаєв Ігор (7-2)

Золотарьов Климентій (8-2)

Татарінова Юлія (7-2)

Денісков Святослав (7-2)

Ву Нам Лап Динь (8-2)

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ  (в середній лізі)

Масалітін Олексій (9-1)

Сахнюк Устин (9-1)

Гладков Юрій (9-1)

Лазуренко Ілля (9-1)

Фесенко Ігор (9-1)

Кушнір Аліса (9-1)

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ  (в старшій лізі)

Гарбузова Аліна (11-2)

Сарапін Роман (11-2)

Войтович Олександр (10-1)

Вєпрік Микита (11-2)

Нго Нгок Тхай Шон (11-2)

 

 

Вітаємо Калюжного Іллю (10-1) і Шульгу Олексія (9-2) - учасників збірної команди міста Харкова, яка виборола  диплом ІІ ступеня ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ХІМІКІВ

Особлива вдячність за підготовку учнів вчителеві хімії Кравченко О.А.

 

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ ХХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА М.Й. ЯДРЕНКА

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

Крупчицький Олексій (11-2 клас) – капітан

Колупаєв Олексій (11-2 клас)

Ніколаєв Артем (11-2 клас)

Слободянюк Денис (10-1 клас)

Купріянов Михайло (10-1 клас)

Висловлюємо вдячність вчителю математики і керівникові команди Щербині Олексію Сергійовичу

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ В ХХVI МІСЬКОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ФІЗИКІВ

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Склад команди:

Кригін Сергій (капітан)            11-1 клас

Ковальчук Кирило                      10-1 клас

Кутах Анастасія                           10-1 клас

Топчій Поліна                              11-1 клас

Сараєв Артем                               8-2  клас

 

 

Також вітаємо Кутах Анастасію і Ковальчука Кирила, які вибороли

дипломи ІІІ ступеню

в особистому заліку!

 

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ В Х МІСЬКОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ГЕОГРАФІВ

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Моісєєв Антон (11-1 клас) – капітан

Сохань Олександра (11-1 клас)

Щербак Олексій (11-1 клас)

Лаптєв Едуард (11-1 клас)

Воронков Антон (11-1 клас)

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ В IМІСЬКОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ІНФОРМАТИКІВ

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Васильєв Дмитро (9-2 клас) – капітан

Бобріщ Ірина (11-1 клас)

Захаров Дмитро (8-2 клас)

Гладков Юрій (9-1 клас)

Чернов Кирил (10-1 клас)

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ IV ВІДКРИТОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ОЛІМПІАДИ "РІШЕЛЬЄВСЬКА РЕГАТА"

 

Диплом І ступеня

Царенко Дмитро (11-2)хімія (2 дипломи)

 

Диплом ІІ ступеня

Слободянюк Денис (10-1)математика Ковальчук Кирило (10-1)фізика

 

Диплом ІІІ ступеня

Ковальчук Кирило (10-1)фізика Слободянюк Денис (10-1)математика

 

Диплом ІІІ ступеня

команда ліцею у складі

(за перемогу в усній олімпіаді)

Царенко Дмитро (11-2),

Ковальчук Кирило (10-1),

Слободянюк Денис (10-1),

Серпутько Анастасія (10-2)

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІV ІРАНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОМЕТРІЇ

 

Ліцеїст Нго Нгок Тхай Шон (11-2) нагороджений золотою медаллю

 

Ліцеїсти Гарбузова Аліна (11-2), Сарапін Роман(11-2), Вєприк Микита (11-2), Уразовський Артем (8-2) нагороджені срібними медалями

                

Ліцеїст Масалітін Олексій(9-1) нагороджений бронзовою медаллю

 

Ми пишаємося успіхами наших учнів! Від щирого серця вітаємо їхніх вчителів та наставників!

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ XV МІСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ХІМІКІВ

 

КОМАНДУ ЛІЦЕЮ,ЯКА ВИБОРОЛА

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЮ

В XV МІСЬКОМУ

ТУРНІРІ ЮНИХ ХІМІКІВ

Царенко Дмитро (11-2 клас) – капітан

Калюжний Ілля (10-1 клас)

Статейко Артем (10-2 клас)

Шатан В’ячеслав (10-2 клас)

Шульга Олексій (9-2 клас)

Також вітаємо учнів із перемогами в особистій першості:

Диплом ІІ ступеня

Царенко Дмитро

Диплом ІІІ ступеня

Шульга Олексій

 

Висловлюємо вдячність вчителеві хімії ліцею Кравченко Олександрі Анатоліївні за підготовку учнів до турніру!

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО СВЯТА "НАУКОВІ СТАРТИ" З ФІЗИКИ

Мотилець

Михайло

І

Сараєв

Артем

І

Шкірко

Ілля

І

Кварацхелія

Давид

ІІ

Хотян

Михайло

ІІ

Уразовський

Артем

ІІ

Сдобнов

Артем

ІІ

Поляков

Микита

ІІ

Герасимов

Іван

ІІ

Золотарьов

Климентiй

ІІІ

Матюшенко

Иван

ІІІ

Захаров

Дмитро

ІІІ

Шудренко

Данила

ІІІ

Тхиеу

Зунг

ІІІ

Грабар

Олексій

ІІІ

Василець

Іван

ІІІ

Кайдаш

Ярослав

ІІІ

Омельченко

Владислав

ІІІ

Лембей

Кирило

ПГ

Соколов

Михаил

ПГ

Тєрєхова

Софія

ПГ

Петров

Микола

ПГ

Ву Динь Нам

Лап

ПГ

Кустовінов

Артем

І

Гладков

Юрій

І

Блотницький

Михайло

І

Бояринцев

Максим

ІІ

Бакулiн

Артем

ІІ

Русиник

Антон

ІІІ

Фесенко

Iгор

ІІІ

Лозенко

Наталія

ІІІ

Гладкий

Григорий

ПГ

Гафич

Назар

ПГ

Браїлко

Сюзанна

ПГ

 

         

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ХII МІСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ

 

КОМАНДУ ЛІЦЕЮ,ЯКА ВИБОРОЛА

ДИПЛОМ І СТУПЕНЮ

В XІІ МІСЬКОМУ

ТУРНІРІ ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ

Нго Нгок Тхай Шон (11-2 клас) – капітан

Вєпрік Микита (11-2 клас)

Гарбузова Аліна (11-2 клас)

Сарапін Роман (11-2 клас)

Войтович Олександр (10-1 клас)

 

КОМАНДУ ЛІЦЕЮ,

ЯКА ВИБОРОЛА

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЮ

В XІІ МІСЬКОМУ

ТУРНІРІ ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ

Крупчицький Олексій (11-2 клас) – капітан

Картишев Єгор (11-2 клас)

Колупаєв Олексій (11-2 клас)

Слободянюк Денис (10-1 клас)

Масалітін Олексій (9-1 клас)

 

Висловлюємо вдячність вчителям, які підготували наших переможців Ліфицю С.О., Лисакевич А.В., Щербині О.С., Харік О.Ю.

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО СВЯТА "НАУКОВІ СТАРТИ" З МАТЕМАТИКИ

Думіна

Ангеліна

I

Справцев

Єгор

I

Арцибашев

Георгій

II

Гафич

Денис

II

Чубенко

Анастасия

II

Даньшина

Дар'я

II

Бородін

Олександр

II

Гужва

Ірина

II

Матяш

Антон

II

Реуцька

Софія

II

Чеботарьов

Михайло

II

Лябах

Денис

III

Рідкокаша

Микола

III

Жиляєв

Матвій

III

Феденко

Миша

III

Хамаха

Соломія

III

Бреславець

Софія

III

Салов

Антон

III

Топчій

Михайло

III

Фам Вьет

Хоанг

III

Думін

Ростислав

I

Соболєв

Олег

II

Сурмило

Станiслав

II

Пономаренко

Михайло

II

Шелкова

Валерія

II

Данг Мінь

Конг

II

Лисакевич

Єлизавета

II

Сморцова

Катерина

II

Трігулов

Марк

II

Голданський

Ігор

III

Дроздова

Ксенiя

III

Рябченко

Влад

III

Корсунова

Аня

III

Солодовніков

Ярослав

III

Волокіта

Анна

III

Куліш

Дмитро

III

Прокутин

Михаил

III

Фам

Дик Зуи

III

Шевченко

Богдан

III

Пилаєв

Ігор

I

Денисков

Святослав

I

Коваль

Георгій

I

Татарінова

Юлія

I

Тесля

Юлiя

II

Ломакін

Володимир

III

Пашковський

Вадим

III

Гончаров

Микита

III

Черних

Сергій

III

Гассєєв

Вадим

III

Семелінський

Тимур

III

Мещерякова

Анастасія

III

Пасенко

Андрій

III

Авдєєв

Єгор

III

Золотарьов

Климентiй

I

Шкірко

Ілля

I

Уразовський

Артем

II

Сдобнов

Артем

II

Ву Динь Нам

Лап

II

Матюхов

Єгор

III

Хмелик

Олег

III

Кварацхелія

Давид

III

Омельченко

Владислав

III

Шудренко

Данила

III

Грабар

Олексій

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ 2016/2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ В ЮНІОРСЬКОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ФІЗИКІВ

 

Кубок ювілейного ХХ турніру виборола команда ліцею у складі:

Кригін Сергій (капітан) 10-1 клас

Топчій Поліна 10-1 клас

Ковалевська Ганна 9-3 клас

Ковальчук Кирило 9-1 клас

Кутах Анастасія 9-1 клас

Сморцов Михайло 9-1 клас

 

Кутах Анастасія: диплом «Кращий рецензент».

ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК:

Ковальчук Кирило нагороджений дипломом  I ступеня

Кутах Анастасія нагороджена дипломом  IІ ступеня

 

 

 

ВІТАЄМО 

 

 

З 22 по 27 лютого 2017 року м Бухаресті (Румунія) проходила міжнародна математична олімпіада Romanian Master in Mathematics (RMM).

 

Українські школярі здобули одну золоту, дві срібні і три бронзові медалі і посіли п'яте загальнокомандне місце.

Ліцеїсти Сарапін РоманФам Хоанг Вієт нагороджені срібними медалями. Нго Нгок Тхай ШонВеприк Микита нагороджені бронзовими медалями 

 

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ В XXV ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ФІЗИКІВ

 

 

Друге місце виборола команда  ліцею у складі:

Кригін Сергій (капитан)            10-1 клас

Топчій Поліна                             10-1 клас

Чепель Дмитро                           11-1 клас

Кутах Анастасія                         9-1 клас

Ковальчук Кирило                     9-1 клас

 

Кутах Анастасія нагороджена спеціальною відзнакою журі за найкращий виступ у ролі рецензента.

Чепель Дмитро нагороджений дипломом ІІІ ступеня в особистій першості.

 

Переможці рейтингової олімпіади:

Кригін Сергій – диплом І ступеня,

Кутах Анастасія – диплом ІІ ступеня,

Чепель Дмитро – диплом ІІІ ступеня.

 

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ-ПЕРЕМОЖЦЯ III ВІДКРИТОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ОЛІМПІАДИ "РІШЕЛЬЄВСЬКА РЕГАТА"

 

Диплом ІІІ ступеня 

в УСНІЙ ОЛІМПІАДІ

і

Диплом ІІІ ступеня 

в ДЕМОНСТРАЦІЙНІЙ ОЛІМПІАДІ

вибороли:

 

Рідкокаша Іван (10-1)

Грес Микита (10-1)

Царенко Дмитро (10-2)

Руденко Олег (11-2)

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ В XXV МІСЬКОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ФІЗИКІВ

 

ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ

 

Склад команди:

Кригін Сергій (капітан)            10-1 клас

Ковальчук Кирило                     9-1 клас

Кутах Анастасія                        9-1 клас

Топчій Поліна                              10-1 клас

Чепель Дмитро                          11-1 клас

 

ТТакож вітаємо Кутах Анастасію з дипломом ІІ ступеню в особистому заліку!

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ В I МІСЬКОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ІНФОРМАТИКІВ

 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ

Захаров Дмитро (7-2 клас) – капітан

Васильєв Дмитро (8-2 клас)

Шкірко Ілля (7-1 клас)

Гладков Юрій (8-1 клас)

Уразовський Артем (7-2 клас)

 

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ ХІХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ ІМЕНІ ПРОФЕСОРА М.Й. ЯДРЕНКА

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ

 

Крупчицький Олексій 

Гнип Марія 

Гончаров Дмитро

Колупаєв Олексій

Баркалов Кирило

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДИ УЧНІВ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГАМИ У Х ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ МАТЕМАТИЧНИХ БОЇВ ІМ. АКАДЕМІКА НАНУ І.І. ЛЯШКА

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ (в молодшій лізі)

Гладков Юрій (8-1)

Лінник Олена (8-1)

Сахнюк Устин (8-1)

Золотарьов Климентій (7-2)

Уразовський Артем (7-2)

Денисков Святослав (6-2)

Пилаєв Ігор (6-2)

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ  (в середній лізі)

Войтович Олександр (9-1)

Слободянюк Денис (9-1)

Осташев Даніїл (9-1)

Купріянов Михайло (9-1)

Гаврюшенко Артем (9-3)

Масалітін Олексій (8-1)

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ  (в старшій лізі)

Руденко Олег (11-2)

Фам Хоанг Вієт (11-2)

Нго Нгок Тхай Шон (10-2)

Сарапін Роман (10-2)

Вєпрік Микита (10-2)

 

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ IX МІСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ХІМІКІВ

 

Команда, яка виборола ДИПЛОМ III СТУПЕНЮ:

Оскома В’ячеслав (11-1 клас) – капітан команди

Золотайкін Сергій (11-1 клас)

Шаповалов Олег (11-1 клас)

Приходько Петро (10-2 клас)

Лаптєв Едуард (10-1 клас)

Висловлюємо вдячність вчителеві хімії ліцею Кравченко Олександрі Анатоліївні за підготовку учнів до турніру!

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ХI МІСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ МАТЕМАТИКІВ

 

 

КОМАНДА, ЯКА ВИБОРОЛА ДИПЛОМ I СТУПЕНЮ:

Руденко Олег (11-2 клас) – капітан

Вєпрік Микита (10-2 клас)

Гарбузова Аліна (10-2 клас)

Сарапін Роман (10-2 клас)

Фам Хоанг Вієт (10-2 клас)

 

КОМАНДА, ЯКА ВИБОРОЛА ДИПЛОМ II СТУПЕНЮ:

Крупчицький Олексій (10-2 клас) – капітан

Баркалов Кирило (10-клас)

Картишев Єгор (10-2 клас)

Войтович Олександр (9-1 клас)

Гнип Марія (11-1 клас)

 

Висловлюємо вдячність вчителям, які підготували наших переможців Ліфицю С.О., Лисакевич А.В., Щербині О.С., Харік О.Ю., Берштейну О.Л., Козловій С.В.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО СВЯТА "НАУКОВІ СТАРТИ" З МАТЕМАТИКИ

Куліш

Дмитро

I

Думін

Ростислав

I

Гончаров

Денис

I

Соболєв

Олег

I

Голданський

Ігор

II

Пономаренко

Михаил

II

Сморцова

Катерина

II

Коваленко

Марія

II

Трігулов

Марк

II

Божко

Юрко

II

Шинкаренко

Олеся

II

Дроздова

Ксенія

II

Сурмило

Станiслав

II

Волокіта

Анна

III

Данг Мінь

Конг

III

Шевченко

Богдан

III

Фам

Дик Зуи

III

Штангей

Ярослава

III

Ольховський

Ілля

III

Волков

Федiр

III

Золотарьова

Майя

III

Петренко

Максим

III

Дєткіна

Марія

III

Окунєв

Сергій

III

Савчук

Степан

III

Євтушенко

Семен

ПГ

Сорока

Михайло

ПГ

Супрун

Марія

ПГ

Корсунова

Анна

ПГ

Лисакевич

Єлизавета

ПГ

Прокутiн

Михайло

ПГ

Рябченко

Влад

ПГ

Софронова

Дарина

ПГ

Денисков

Святослав

I

Мещерякова

Анастасія

III

Пилаєв

Ігор

I

Степаненко

Олексій

III

Гончаров

Микита

II

Зезюлін

Артем

III

Уразовський

Максим

II

Авдєєв

Єгор

III

Пашковський

Вадим

II

Рожкова

Катерина

III

Семелінський

Тимур

II

Серховець

Ксенія

III

Коваль

Георгій

II

Фатьянов

Єгор

III

Моргун

Максим

II

Базарган

Джон

III

Кузьмич

Єгор

II

Пасенко

Андрій

III

Татарінова

Юлія

II

Піковець

Артем

III

Тесля

Юлiя

II

Сігалов

Володимир

III

Галайда

Арсеній

II

Соболєв

Платон

III

Диденко

Татьяна

II

Бардаков

Костянтин

III

Ломакін

Володимир

II

Горб

Софія

III

Люлько

Данил

II

Петрова

Софія

III

Черних

Сергій

III

 

 

 

 

Золотарьов

Климентiй

I

Сдобнов

Артем

I

Уразовський

Артем

II

Ву Нам

Лап Дінь

II

Поляков

Микита

II

Хмелик

Олег

II

Герасимов

Іван

III

Челапко

Елизавета

III

Мотилець

Михайло

III

Саленков

Анатолій

III

Сараєв

Артем

III

Матюшенко

Іван

III

Хотян

Михайло

III

 

 

Лазуренко

Ілля

I

Кушнір

Аліса

II

Масалітін

Олексій

I

Якименко

Роман

II

Сахнюк

Устин

II

Лейба

Михайло

II

Родіонов

Ігор

II

Гладков

Юрій

III

Бояринцев

Максим

II

Матвєєва

Анна

III

Лінник

Олена

II

Гальченко

Пилип

III

Русиник

Антон

II

Токар

Костянтин

III

Фесенко

Ігор

II

Сульженко

Артем

III

Бастригін

Ярослав

II

Остаплюк

Никита

III

Блотницький

Михайло

II

Шульга

Олексій

III

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО СВЯТА "НАУКОВІ СТАРТИ" З ФІЗИКИ

 

УЧНІ 8-Х КЛАСІВ

Гладков

Юрій

19,0

І

Масалітін

Олексій

16,0

ІІ

Родіонов

Ігор

13,5

ІІ

Остаплюк

Никита

13,0

ІІ

Фесенко

Ігор

13,0

ІІ

Кустовінов

Артем

11,5

ІІІ

Кушнір

Аліса

11,0

ІІІ

Блотницький

Михайло

11,0

ІІІ

Серік

Іван

10,0

ІІІ

Чайка

Олег

10,0

ІІІ

Голубєв

Іван

9,0

ПГ

Шульга

Олексій

8,5

ПГ

Бакулін

Артем

8,0

ПГ

УЧНІ 9-Х КЛАСІВ

Войтович

Олександр

17,5

І

Гаврюшенко

Артем

17,5

І

Ковальчук

Кирило

17,0

І

Осташев

Данііл

16,0

ІІ

Купріянов

Михайло

16,0

ІІ

Москвітін

Микита

15,5

ІІ

Кравченко

Анастасія

15,0

ІІ

Уколова

Катерина

13,5

ІІІ

Слободянюк

Денис

13,0

ІІІ

Кутах

Анастасія

12,0

ІІІ

Сукачов

Максим

11,5

ІІІ

Ольшанський

Олексій

11,5

ІІІ

Зорін

Михайло

11,0

ІІІ

Ковалевська

Ганна

10,5

ІІІ

Статейко

Артем

10,0

ІІІ

Світличний

Єгор

9,5

ПГ

Шатан

В’ячеслав

9,5

ПГ

Калюжний

Ілля

9,0

ПГ

Коверніков

Артур

9,0

ПГ

Рожков

Олексій

8,0

ПГ

         

 

 

ВІТАЄМО КОМАНДИ УЧНІВ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГАМИ У Х ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ МАТЕМАТИЧНИХ БОЇВ ІМ. АКАДЕМІКА НАНУ І.І. ЛЯШКА

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ (в молодшій лізі)

Гладков Юрій (8-1)

Лінник Олена (8-1)

Сахнюк Устин (8-1)

Золотарьов Климентій (7-2)

Уразовський Артем (7-2)

Денисков Святослав (6-2)

Пилаєв Ігор (6-2)

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ  (в середній лізі)

Войтович Олександр (9-1)

Слободянюк Денис (9-1)

Осташев Даніїл (9-1)

Купріянов Михайло (9-1)

Гаврюшенко Артем (9-3)

Масалітін Олексій (8-1)

 

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ  (в старшій лізі)

Руденко Олег (11-2)

Фам Хоанг Вієт (11-2)

Нго Нгок Тхай Шон (10-2)

Сарапін Роман (10-2)

Вєпрік Микита (10-2)

 

1
2