Виховні заходи 2017/2018 навчального року

ЗАХОДИ ВЕРЕСНЯ

ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня 2017 року відбулося традиційне свято, присвячене Дню знань, та перший урок "Моя країна у співдружності європейських народів". Вітаємо всіх з початком нового 2017/2018 навчального року.

ТУРЗЛІТ

08.09.2017 у лісопарку для 9-11 класів ХФМЛ № 27 пройшов турзліт. На Меморіалі слави відбулася панихіда з покладанням квітів за воїнами, що загинули у Другій світовій війні. Під час проведення заходу учасники змагалися у проходженні смуги перешкод, орієнтуванні на місцевості,  дізнались багато цікавого з історії та культури нашої країни, змагались у виконанні улюблених українських пісень.

11-17.09.2017

ШКОЛА ЛІДЕРА

3 11 по 17 вересня серед учнів 5-х класів проводилася гра "Школа лідерів", де діти змогли проявити свої лідерські якості.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ДЮО "СВІТЛО"

18 вересня відбулася звітньо-виборча конференція учнівського самоврядування ліцею. Під час конференції пройшли вибори президента дитячо-юнацької організації "СВІТЛО", переможцем яких стала учениця 10-1 класу Литвин Злата. Вітаємо Злату з перемогою та бажаємо успіхів у реалізації проектів!

29.09.2017

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

29 вересня в ліцеї пройшля заходи до Дня працівника освіти. Учні привітали своїх вчителів святковими листівками та концертною програмою "На вчительському олімпі!"

ЗАХОДИ ЖОВТНЯ

09-13.10.2017

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

З 9 по 13 вересня пройшли заходи до Дня Захисника України. В бібліотеці ліцею організовано виставку літератури "Україна - славний край козацький!". для учнів 5-11 класів пройшли тематичні години "На варті миру і Вітчизни!" та історично-пізнавальні бесіди на уроках історії "Ми - нащадки козацького роду". Для учнів 7-9 класів пройшла зустріч з представниками Національної гвардії України.

Для учнів 10-11 класів пройшли уроки мужності "Відважний український воїн - нащадок славних козаків". Учні поклали квіти до Памятника Героям, які поклали голову за свободу та незалежність України.

19.10.2017

ДЕНЬ ЛІЦЕЮ

До 19 жовтня в ліцеї пройшов День ліцею та День випускника. 17-18 жовтня учні 5-6 класів позмагалися у квесті "Ліцей - мій рідний дім". Учні 10-11 класів підготували фотоколаж "Ліцей в моєму житті". 5-11 класи ліцею прийняли участь у виготовленні оберігу "Вишитий рушник - долі оберіг". 19 жовтня в актовій залі ліцею пройшов святковий концерт "Самый лучший фильм" та зустріч випускників різних років. 20 жовтня учні 7-8 класів прийняли участь у грі "Що? Де? Коли?"  «Від витоків до сьогодення».

ЗАХОДИ ЛИСТОПАДА
09.11.2017

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

9 листопада до Дня української писемності та мови пройшов святковий концерт "Мово моя, душа голосна України!" для учнів 6-7 класів, учні 6-7 класів взяли участь у конкурсі поезій "Як намистинки, диво калинове - рідна мово!", переможці якого отримали нагороди під час святкового концерту. Для учнів 5-11 класів пройшли виховні години "Українська державна мова - символ єднання та престижу українського народу". Учні 5-7 класів  взяли участь у конкурсі знавців української мови "Філолог-ерудит". В бібліотеці ліцею діяла виставка літератури "Слова... В вас мудрість вічна і любов жива".

ЗАХОДИ ГРУДНЯ

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

6 грудня в спортивній залі ліцею відбулися військово-спортивні змагання для учнів 9-11 класів "Ігри патріотів". Хлопці змагалися у спритності, вмінні працювати в команді, винахідливості. Вітаємо з перемогою хлопців 9-3 та 11-2 класу.

19.12.2017

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня в ліцеї пройшли заходи до Дня святого Миколая. Учні 5-6 класів провели солодкий благодійний ярмарок, відбулася вистава "Попелюшка" для учнів ліцею, яку підготувала учениця 10-1 класу Литвин Злата. Учні 10-2 класу відвідали з концертом територіальний центр Новобаварського району.

ЗАХОДИ КВІТНЯ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЧОРНОБИЛЯ

В рамках заходів, приурочених річниці Чорнобильської катастрофи у ліцеї були проведені: виставка дитячих малюнків «Пам’ять про зранений край» для учнів 5-6 класів; години спілкування «Чорнобиль… Пам’ятати… Не повторити!» для учнів 5-8 класів; кіноуроки пам’яті «Чорні крила біди». Організовано перегляд художніх та документальних фільмів про події на Чорнобильській АЕС для учнів 9-11 класів; покладання квітів до Меморіалу пожежним-чорнобильцям учнів 11-х класів; виставка літератури «А думалось, що атом той слухняний…» у бібліотеці ліцею.

ЗАХОДИ ТРАВНЯ

07.05. - 11.05.2018

ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ЄВРОПІ

В рамках святкування 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі  учні ліцею взяли участь у наступних заходах: за участю актива ДЮО «СВІТЛО» пройшла акція «Коли ми пам’ятаємо – ми непереможні», в якій взяли участь учні 5-11 класів; проведено уроки пам’яті «Війна не робить винятки. Жіночі історії Другої світової війни», «Внесок українців у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні», організовано перегляд та обговорення фільму «Ночь в 641 день. О немецкой оккупации Харькова», організовано круглий стіл «Порозуміння заради майбутнього», учнями 9-х класів було підготовлено літературно-музичну композицію «Коли ми пам’ятаємо – ми непереможні».