Міжнародна математична олімпіада Romanian Master in Mathematics

26 лют. 2018
Вітаємо учнів ліцею - переможців олімпіади

ВІТАЄМО!

З 21 по 26 лютого 2018 року в м.Бухарест (Румунія) проходила міжнародна  математична олімпіада Romanian Master in Mathematics (RMM). Це престижне міжнародне змагання, запрошення на яке отримують країни, які з року в рік показують високі результати на Міжнародній математичній олімпіаді (IMO). В цьому році в цій олімпіаді прийняли участь 107 школярів із США, Угорщини, Кореї, Росії, Великобританії, Польщі, Сербії ін. (Всього 18 країн).

У 2018 році команда Украіни на RMM складалася з восьми чоловік. Серед них - троє учнів 11-2 класу нашого ліцею: Нго Нгок Тхай Шон, Роман Сарапін, Микита Вєпрік. Всі вони багато років відвідують математичні гуртки Малого каразінського університету.

Українські школяри прекрасно виступили в Румунії, посівши третє загальнокомандне місце. Вони здобули одну золоту, чотири срібні і одну бронзову медалі. Особливо треба відзначити результат Нго Нгок Тхай Шона, який показав один з трьох кращих абсолютних результатів (35 балів з 42) і був нагороджений золотою медаллю.

Роман Сарапін і Микита Вєпрік завоювали срібні медалі.

Від щирого серця вітаємо хлопців і вчителів ліцею, які підготували наших переможців, та бажаємо їм подальших успіхів!