Зі святом Першого дзвоника та Ювілеєм!

1 вер. 2023
01.09.23 у ліцеї відбулося довгоочікуване свято Першого дзвоника та 60-а річниця з Дня народження нашого закладу!

Перший дзвінок завершив наше літо і розпочав новий навчальний рік. Це завжди такий важливий момент для наших дітей, їх батьків і вчителів. Наставникам вдається надихнути маленьких і великих учнів на досягнення нових вершин та відкриття нових знань!

Вітаємо всіх з Ювілеєм нашого славетного закладу! Бажаємо всім вдалих навчань, плідної праці та великих досягнень! Нехай мрії збуваються, а навчання приносить задоволення та радість!

Малюнки наймолодших ліцеїстів, вітальні листівки учнів 7-8-х класів, відеопривітання старшокласників та вчителів, теплі слова від випускників різних років, веб-квест "Назад в майбутнє!"- створювали незабутню атмосферу свята!

Перший урок цього року був цікавим і навчальним. Ми впевнені, що цей навчальний рік принесе багато відкриттів, дружбу та незабутні моменти!