І (ліцейський) етап
2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
І місце
Спектрова Марина | 08-2 | Куліш Дмитро | 09-1 | Голданський Ігор | 09-1 |
Советов Антон | 08-2 | Прокутін Михайло | 09-1 | Гассєєв Вадим | 10-2 |
Вартанов Олексій | 08-2 | Сорока Михайло | 09-1 | Пашковський Вадим | 10-2 |
Гафич Денис | 08-2 | Сурмило Станіслав | 09-1 | Уразовський Артем | 11-2 |
Бородін Олександр | 08-2 | Данг Мінь Конг | 09-1 | Ву Нам Лап Динь | 11-2 |
|
| Коваленко Марія | 09-2 | Шкірко Ілля | 11-1 |
ІІ місце
Черненко Артем | 08-2 | Ібрагімов Ярослав | 08-2 | Денисков Святослав | 10-2 |
Лябах Денис | 08-2 | Кусайко Володимир | 08-3 | Коваль Георгій | 10-2 |
Чапланов Максим | 08-2 | Дроздова Ксенія | 09-1 | Кузьмич Єгор | 10-2 |
Фам Вьєт Хоанг | 08-2 | Сморцова Катерина | 09-1 | Ломакін Володимир | 10-2 |
Думіна Ангеліна | 08-2 | Соболєв Олег | 09-1 | Піковець Артем | 10-2 |
Бреславець Софія | 08-2 | Гончаров Денис | 09-1 | Галайда Арсеній | 10-2 |
Шеметов Богдан | 08-2 | Лисакевич Єлизавета | 09-1 | Семелінський Тимур | 10-2 |
Рідкокаша Микола | 08-3 | Фам Дик Зуи | 09-1 | Рожкова Катерина | 10-2 |
Бабенко Дарина | 08-2 | Шевченко Богдан | 09-1 | Сдобнов Артем | 11-2 |
Хамаха Соломія | 08-2 | Золотарьова Майя | 09-1 | Мотилець Михайло | 11-2 |
Салов Антон | 08-2 | Трігулов Марк | 09-1 | Кварацхелія Давид | 11-2 |
|
|
|
| Сараєв Артем | 11-2 |
ІІІ місце
Парийський Валерій | 08-3 | Андрющенко Ілля | 08-3 | Сігалов Володимир | 10-2 |
Чубенко Анастасія | 08-3 | Адрианов Роман | 08-1 | Гончаров Микита | 10-2 |
Сігалов Святослав | 08-3 | Кирєєва Анна | 08-1 | Уразовський Максим | 10-2 |
Справцев Єгор | 08-3 | Маркевич Діана | 08-2 | Щербінін Павєл | 10-2 |
Гужва Ірина | 08-3 | Епштейн Анна | 08-3 | Артемов Михайло | 10-2 |
Чеботарев Михайло | 08-3 | Шелкова Валерія | 09-2 | Галайда Аліса | 10-2 |
Вартанов Артем | 08-3 | Штангей Ярослава | 09-1 | Черних Сергій | 10-2 |
Колісник Тихон | 08-2 | Палант Едуард | 09-1 | Пасенко Андрій | 10-2 |
Васконян Єгор | 08-1 | Думін Ростислав | 09-1 | Тесля Юлія | 10-1 |
Потеряйко Олексій | 08-3 | Волокіта Анна | 09-1 | Омельченко Владислав | 11-1 |
Курохтін Нікіта | 08-2 | Пономаренко Михайло | 09-1 | Захаров Дмитро | 11-2 |
Феденко Михайло | 08-2 | Нескоромна Діана | 09-1 | Грабар Олексій | 11-2 |
Морозова Аліна | 08-1 | Солодовников Ярослав | 09-1 | Барков Руслан | 11-2 |
Волков Андрій | 08-2 | Горбунова Аліна | 09-3 | Овчаренко Олександра | 11-2 |
Гончаренко Ірина | 08-2 | Грущенко Софія | 09-3 | Матюхов Єгор | 11-2 |
Климова Анастасія | 08-1 | Сипітий Олександр | 09-1 | Шудренко Данило | 11-2 |
Журавок Ілля | 08-2 | Супрун Марія | 09-2 | Осінська Марина | 11-1 |
Коваль София | 08-1 | Авдєєв Єгор | 10-2 | Матюшенко Іван | 11-2 |
Кузнецов Артем | 08-2 | Степаненко Олексій | 10-2 |
|
|
І місце
Жаров Марк | 6-2 | Данг Зуі Мінь | 6-1 | Кутах Матвій | 7-1 |
Пузирьков Олег | 6-1 | Драч Микита | 6-1 | Баркулов Михайло | 7-1 |
Владико Кирило | 6-3 | Конохов Ілля | 6-1 | Позняков Євгеній | 7-1 |
Гринь Володимир | 6-1 | Мокроуз Ольга | 6-3 | Трач Ярослав | 7-1 |
Наместников Єгор | 5-1 |
|
|
|
|
ІІ місце
Романов Михайло | 6-1 | Гаркуша Марина | 6-1 | Черненко Юрій | 7-1 |
Мирошник Віра | 6-1 | Гурков Дмитро | 6-3 | Усенко Анастасія | 7-1 |
Сінько Андрій | 6-1 | Гуторова Аліса | 6-3 | Канурний Федір | 7-1 |
Софронов Нікіта | 6-1 | Кривий Володимир | 6-1 | Нагорна Соф’я | 7-1 |
Чередниченко Арсеній | 6-3 | Підбуцький Федір | 6-1 | Новицька Анастасія | 7-1 |
Галушко Віталій | 6-1 | Ханахмедов Марат | 6-1 | Жаворонкова Ксенія | 7-1 |
Краснопольський Богдан | 6-3 | Черкашин Арсеній | 6-1 | Купріянов Андрій | 7-3 |
Лядер Михайло | 6-1 | Міхно Роман | 6-2 | Осіпов Кирило | 7-1 |
Скиба Андрій | 6-3 | Кіт Олег | 7-1 | Сидоренко Роман | 7-1 |
ІІІ місце
Болотов Ярослав | 6-2 | Кононенко Матвій | 6-1 | Лавірко Владислав | 6-3 |
Легостаєв Марат | 6-3 | Нагорний Тимофій | 6-2 | Стеценко Родіон | 6-3 |
Руденко Поліна | 6-1 | Пономаренко Поліна | 6-3 | Дейнеко Дмитро | 7-1 |
Шевляков Максим | 6-3 | Рубан Дар'я | 6-3 | Козачук Георгій | 7-1 |
Головинська Анна | 6-2 | Броннікова Стефанія | 6-1 | Шудренко Єгор | 7-1 |
Пересьолкова Євгенія | 6-3 | Данилов Данііл | 6-2 | Щербина Тимур | 7-1 |
Талуєв Михайло | 6-3 | Хрущова Лілія | 5-1 | Оріщенко Арсеній | 7-2 |
Шмачков Вадим | 6-2 | Запара Максим | 6-2 | Столбовой Іван | 7-2 |
Недорез Борис | 6-1 | Плахотніков Григорій | 6-3 | Гура Микита | 7-1 |
Омельченко Олена | 5-1 | Черненко Кирило | 5-1 | Заздравних Марк | 7-2 |
Печенчіс Михайло | 6-1 | Полянський Святослав | 6-2 | Кошель Кирило | 7-1 |
Родітєлєва Олександра | 5-1 | Соловей Олеся | 6-2 | Погасій Мирослав | 7-2 |
Красногляд Роман | 5-3 | Труфанова Карина | 6-2 | Сердечна Катерина | 7-2 |
Серпухова Марія | 6-1 | Бутенко Аріна | 6-3 | Соболєва Вікторія | 7-3 |
Баканьов Архип | 6-2 | Кірпічніков Андрій | 6-3 | Яцків Мирослава | 7-2 |
Блудов Олексій | 6-2 | Козлов Олексій | 6-1 | Гонтар Кирило | 7-1 |
Боцман Микита | 6-2 | Кулікова Тамара | 6-3 | Романець Михайло | 7-1 |
І місце
Пономаренко Михайло | 9-1 |
Палант Едуард | 9-1 |
Данг Мінь Конг | 9-1 |
Овчінніков Нікіта | 9-1 |
Дронін Ярослав | 10-1 |
Шкребела Антон | 10-1 |
Кочетков Іван | 10-1 |
Семенченко Вадим | 11-1 |
ІІ місце
Дейнека Дмитро | 9-2 |
Коваленко Марія | 9-2 |
Малихін Олександр | 9-2 |
Шевченко Богдан | 9-1 |
Ткач Леонід | 10-1 |
Ткач Михайло | 10-1 |
Азовський Ігор | 10-1 |
Тесля Юлія | 10-1 |
Хохлов Сергій | 10-1 |
Діденко Гліб | 11-1 |
ІІІ місце
Ольховський Ілля | 9-1 |
Солодовніков Ярослав | 9-1 |
Лащенко Максим | 9-1 |
Сипітий Олександр | 9-1 |
Шинкаренко Олеся | 9-2 |
Єрмакова Олександра | 10-1 |
Іванов Павєл | 10-1 |
Луганська Олеся | 10-1 |
І місце
Сараєв Артем (11-2), Шкірко Ілля (11-1), Захаров Дмитро (11-2), Мотилець Михайло, Золотарьов Климентій (11-2),
Пилаєв Ігор, Ломакін Володимир, Черних Сергій (10-2), Палант Едуард (9-1), Коваленко Марія (9-2), Вартанов Олексій (8-2), Справцев Єгор (8-3), Шеметов Богдан (8-2), Гафич Денис, Чапланов Максим (8-2), Канурний Федір (7-1)
ІІ місце
Стороженко Владислав, Соколов Михаіл, Рижов Олег (11-2), Степанова Аріна, Кварацхелія Давид (11-2), Тесля Юлія (10-1), Пашковський Вадим, Денисков Святослав, Сігалов Володимир (10-2), Степаненко Олексій (10-2), Дроздова Ксенія, Трігулов Марк (9-1), Фам Дик Зуи, Думін Ростислав (9-1), Журавок Ілля (8-2), Ібрагімов Ярослав, Колісник Тихон, Лябах Денис (8-2), Рідкокаша Микола, Дмитренко Адріан (8-3), Советов Антон (8-2), Гонтар Кирило, Осіпов Кирило, Сидоренко Роман (7-1)
ІІІ місце
Шудренко Данило, Уразовський Артем, Гожа Марія (11-2), Грабар Олексій, Матюшенко Іван, Кореньков Даніїл (11-2),
Хотян Михайло (11-2), Гассєєв Вадим, Денисенко Дарія (10-2), Пасенко Андрій, Піковець Артем, Щербінін Павєл (10-2),
Галайда Арсеній, Глушков Максим, Гончаров Микита (10-2), Гончаров Денис (9-1), Кирпичов Микита, Євтушенко Семен (9-2), Соболєв Олег (9-1), Столов Ян (9-3), Малихін Олександр (9-2), Нескоромна Діана, Сурмило Станіслав, Сорока Михайло (9-1), Сігалов Святослав, Кусайко Володимир, Третьякова Поліна (8-3), Фам В`єт Хоанг, Гончаренко Ірина (8-2), Чубенко Анастасія (8-3), Чередніченко Юрій (8-3), Спектрова Марина (8-2), Смольянов Лев, Яфаров Петро, Каленський Олексій (8-3), Парийський Валерій (8-3), Вареник Катерина, Трач Ярослав (7-1), Турута Назарій, Гура Микита, Кошель Кирило (7-1), Чистілін Арсеній (7-2), Кіт Олег (7-1), Грушевський Аріан (7-3), Капуста Дмитро (7-3), Столбовой Іван, Зезюліна Дар'я (7-2), Яцків Мирослава (7-2), Купріянов Андрій (7-3), Москаленко Олександр (7-1), Балаклейська Аліна (7-2)
І місце
Рижов Олег (11-2),
Сараєв Артем (11-2),
Палант Едуард (9-1, за 10 клас)
ІІ місце
Мотилець Михайло, Стороженко Владислав (11-2),
Гончаров Денис, Сморцова Катерина (9-1, за 10 клас),
Думін Ростислав (9-1, за 10 клас), Тесля Юлія (10-1),
Советов Антон (8-2, за 10 клас), Шинкаренко Олеся (9-2, за 10 клас),
Малихін Олександр (9-2, за 10 клас),
Чапланов Максим (8-2, за 10 клас)
ІІІ місце
Палант Едуард (9-1, за 11 клас), Захаров Дмитро (11-2),
Кореньков Даніїл, Соколов Михаіл (11-2),
Хохлов Сергій (10-1), Зуєва Антоніна (9-2, за 10 клас),
Столов Ян, Угринович Данило (9-3, за 10 клас),
Іванов Павел, Кочетков Іван, Лівенцева Ганна (10-1),
Лябах Денис (8-2, за 10 клас),
Сипітий Олександр, Данг Мінь Конг (9-1, за 10 клас)
з ХІМІЇ:
І місце
Яцків Мирослава | 7-й 2 | Журавок Ілля | 8-й 2 | Пилаєв Ігор | 10-й 2 |
Кутах Матвій | 7-й 1 | Нескоромна Діана | 9-й 1 | Хотян Михайло | 11-й 2 |
ІІ місце
Балаклейська Аліна | 7-й 2 | Палант Едуард | 9-й 1 |
Стасюк Ксенія | 7-й 1 | Гончаров Денис | 9-й 1 |
Турута Назар | 7-й 1 | Пашковський Вадим | 10-й 2 |
Позняков Євгеній | 7-й 1 | Глушков Максим | 10-й 2 |
Баркулов Михайло | 7-й 1 | Сігалов Володимир | 10-й 2 |
Пономаренко Михайло | 8-й 2 | Степаненко Олексій | 10-й 2 |
Чапланов Максим | 8-й 2 |
|
|
ІІІ місце
Заздравніх Марк | 7-й 2 | Волков Андрій | 8-й 2 | Галайда Арсеній | 10-й 2 |
Мироненко Павло | 7-й 2 | Шеметов Богдан | 8-й 2 | Коваль Георгій | 10-й 2 |
Сєдловська Софія | 6-й 3 | Кузнєцов Артем | 8-й 2 | Ломакін Володимир | 10-й 1 |
Сердечна Катерина | 7-й 2 | Спектрова Марина | 8-й 2 | Савич Микола | 10-й 1 |
Стеценко Арсеній | 7-й 2 | Справцев Єгор | 8-й 3 | Кочетков Іван | 10-й 1 |
Турчин Іван | 7-й 1 | Бородін Олександр | 8-й 2 | Черних Сергій | 10-й 2 |
Довгань Вікторія | 7-й 2 | Салов Антон | 8-й 2 | Галайда Аліса | 10-й 2 |
Столбовий Іван | 7-й 2 | Андріанов Роман | 8-й 1 | Семелінський Тимур | 10-й 2 |
Кічигіна Ксенія | 7-й 2 | Гужва Ірина | 8-й 1 | Денисков Святослав | 10-й 2 |
Цибулевський Артем | 7-й 2 | Столов Ян | 9-й 3 | Авдєєв Єгор | 10-й 2 |
Величко Гліб | 7-й 2 | Коваленко Марія | 9-й 2 | Пархоменко Софія | 10-й 1 |
Калиниченко Поліна | 7-й 2 | Куліш Дмитро | 9-й 1 | Денисенко Дарія | 10-й 2 |
Романець Міхаіл | 7-й 1 | Дроздова Ксенія | 9-й 1 | Мотилець Михайло | 11-й 2 |
Кириченко Іван | 7-й 2 | Лисакевич Єлизавета | 9-й 1 | Грабар Олексій | 11-й 2 |
Осіпов Кирил | 7-й 1 | Фам Дик Зуи | 9-й 1 | Василевська Єлизавета | 11-й 2 |
Оріщенко Арсеній | 7-й 2 | Сорока Михайло | 9-й 1 | Захаров Дмитро | 11-й 2 |
Жаворонкова Ксенія | 7-й 1 | Турута Каріна | 9-й 2 | Шудренко Данило | 11-й 2 |
Вартанов Олексій | 8-й 2 | Ольховський Ілля | 9-й 1 | Шелдунов Григорій | 11-й 1 |
Гафич Денис | 8-й 2 | Солодовніков Ярослав | 9-й 1 | Семенченко Вадим | 11-й 1 |
Матяш Антон | 8-й 3 | Євтушенко Семен | 9-й 2 | Кайдаш Ярослав | 11-й 1 |
з ІСТОРІЇ:
І місце
Лябах Денис | 8-2 | Азовський Ігор | 10-1 |
Феденко Михайло | 8-2 | Ткач Леонід | 10-1 |
Гончаров Денис | 9-1 | Кайдаш Ярослав | 11-1 |
Дейнека Дмитро | 9-2 |
|
|
ІІ місце
Бородін Олександр | 8-2 | Горб Софія | 10-1 |
Бреславець Софія | 8-2 | Світлак Мирослав | 10-1 |
Палант Едуард | 9-1 | Паляничка Гліб | 10-1 |
Зуєва Антоніна | 9-2 | Василець Іван | 11-1 |
ІІІ місце
Епштейн Анна | 8-3 | Тесля Юлія | 10-1 |
Кочесоков Олексій | 8-1 | Бідний Олексій | 10-1 |
Назарова Олександра | 8-3 | Сергєєнкова Марія | 10-1 |
Нескоромна Діана | 9-1 | Рудика Олександр | 11-2 |
Малихін Олександр | 9-2 | Стрілець Федір | 11-1 |
Арзамасцев Олександр | 9-3 |
|
|
з ІНФОРМАТИКИ:
І місце
Баркулов Михайло | 7-1 | Гассєєв Вадим | 10-2 |
Журавок Ілля | 8-2 | Тесля Юлія | 10-1 |
Гончаров Денис | 9-1 | Шкірко Ілля | 11-1 |
Сипітий Олександр | 9-1 | Шудренко Данило | 11-2 |
Пилаєв Ігор | 10-2 | Семенченко Вадим | 11-1 |
Коваль Георгій | 10-2 |
|
|
ІІ місце
Кутах Матвій | 7-1 | Піковець Артем | 10-2 |
Купріянов Андрій | 7-3 | Сігалов Володимир | 10-2 |
Ібрагімов Ярослав | 8-2 | Щербінін Павєл | 10-2 |
Васконян Єгор | 8-1 | Гончаров Микита | 10-2 |
Шелкова Валерія | 9-2 | Кварацхелія Давид | 11-2 |
Коваленко Марія | 9-2 | Захаров Дмитро | 11-2 |
Палант Едуард | 9-1 | Купріянова Катерина | 11-1 |
Ломакін Володимир | 10-2 | Гора Микола | 11-1 |
Ткач Леонід | 10-1 | Матюшенко Іван | 11-2 |
Кочетков Іван | 10-1 | Петров Микола | 11-1 |
Денисков Святослав | 10-2 | Стороженко Владислав | 11-2 |
ІІІ місце
Черненко Юрій | 7-1 | Уразовський Максим | 10-2 |
Кіт Олег | 7-1 | Плотницький Олександр | 10-2 |
Кошель Кирило | 7-1 | Галайда Арсеній | 10-2 |
Шудренко Єгор | 7-1 | Бардаков Костянтин | 10-1 |
Гора Андрій | 8-3 | Уразовський Артем | 11-2 |
Курохтін Нікіта | 8-2 | Станіславов Михайло | 11-2 |
Чередніченко Юрій | 8-3 | Сараєв Артем | 11-2 |
Андріанов Роман | 8-1 | Гожа Марія | 11-2 |
Божко Юрій | 9-2 | Сдобнов Артем | 11-2 |
Шинкаренко Олеся | 9-2 | Мотилець Михайло | 11-2 |
Турута Карина | 9-2 | Осінська Марина | 11-1 |
Волокіта Анна | 9-1 | Грабар Олексій | 11-2 |
Мещерякова Анастасія | 10-2 | Кореньков Даніїл | 11-2 |
з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ:
І місце
Хмелик Олег | 11-2 |
ІІ місце
Коваленко Марія | 9-2 |
Кочетков Іван | 10-1 |
Хохлов Сергій | 10-1 |
Матюшенко Іван | 11-2 |
ІІІ місце
Шелкова Валерія | 9-2 |
Шинкаренко Олеся | 9-2 |
Дронін Ярослав | 10-1 |
Бутенко Марія | 10-1 |
Романовський Ілля | 11-1 |
Шудренко Данило | 11-2 |
Осінська Марина | 11-1 |
з ГЕОГРАФІЇ:
І місце
Бородін Олександр | 8-2 | Ломакін Володимир | 10-2 |
| ||
Гончаров Денис | 9-1 | Пасенко Андрій | 10-2 | |||
Палант Едуард | 9-1 | Степаненко Олексій | 10-2 |
| ||
Малихін Олександр | 9-2 | Паляничка Гліб | 10-1 |
| ||
Волокіта Анна | 9-1 | Сараєв Артем | 11-2 |
| ||
|
| Кайдаш Ярослав | 11-1 |
|
ІІ місце
Бреславець Софія | 8-1 | Супрун Марія | 9-2 |
Андрющенко Ілля | 8-2 | Зуєва Антоніна | 9-2 |
Матяш Антон | 8-2 | Ткач Леонід | 10-1 |
Справцев Єгор | 8-3 | Василевська Єлизавета | 11-2 |
Гончаренко Ірина | 8-1 | Кореньков Данило | 11-2 |
Коваленко Марія | 9-2 | Степанова Аріна | 11-2 |
ІІІ місце
Киреєва Анна | 8-3 | Голданський Ігор | 9-1 |
Філатов Данило | 8-1 | Яровий Федір | 9-3 |
Сігалов Святослав | 8-2 | Ткач Михайло | 10-1 |
Норов Ілля | 8-1 | Кочетков Іван | 10-1 |
Пономаренко Михайло | 8-1 | Рижов Олег | 11-2 |
Прокутін Михайло | 9-1 |
|
|
з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ:
І місце
Журавок Ілля | 8-2 | Галкін Микола | 10-2 |
Лукієнко Маргарита | 8-1 | Єнін Богдан | 10-1 |
Філатов Данило | 8-1 | Овчаренко Олександра | 11-2 |
Матяш Антон | 8-3 | Степанова Аріна | 11-2 |
Гончаров Денис | 9-1 | Шкірко Ілля | 11-1 |
Прокутін Михаїл | 9-1 |
|
|
ІІ місце
Раєцька Дар'я | 8-1 | Солодовніков Ярослав | 9-1 |
Бреславець Софія | 8-2 | Кузьмич Єгор | 10-2 |
Курохтін Нікіта | 8-2 | Тесля Юлія | 10-1 |
Спектрова Марина | 8-2 | Шаламов Сергій | 10-1 |
Хамаха Соломія Дмирівна | 8-2 | Бурлака Віталій | 10-1 |
Бондарєва Ірина | 8-3 | Коваль Георгій | 10-2 |
Мащиць Катерина | 9-2 | Захаров Дмитро | 11-2 |
Волокіта Анна | 9-1 | Чионг Тхань Чанг | 11-1 |
ІІІ місце
Лябах Денис Ігорович | 8-2 | Ляшок Анна | 9-2 |
Справцев Єгор | 8-3 | Пашковський Вадим | 10-2 |
Вантьонкін Ян | 8-1 | Сергеєнкова Марія | 10-1 |
Чворда Микита | 8-1 | Степаненко Олексій | 10-2 |
Чубаров Андрій | 8-1 | Денисков Святослав | 10-2 |
Мільгунов Максим | 8-1 | Ткач Леонід | 10-1 |
Бабенко Дарина | 8-2 | Горб Софія | 10-1 |
Ткаченко Гліб | 8-2 | Азовський Ігор | 10-1 |
Ібрагімов Ярослав | 8-2 | Василевська Єлiзавета | 11-2 |
Самофалова Анна | 6-1 (за 8-й) | Тєрєхова Софiя | 11-2 |
Овчінніков Нікіта | 9-1 | Шелдунов Григорiй | 11-1 |
Галімова Анна | 9-3 | Шудренко Данило | 11-2 |
Супрун Марія | 9-2 | Чех Анiта | 11-1 |
Кожихова Мілана | 9-3 | Лембей Кирило | 11-1 |
Куліш Дмитро | 9-1 | Василець Іван | 11-1 |
Малихін Олександр | 9-2 |
|
|
з БІОЛОГІЇ:
І місце
Васильєв Едуард | 7-3 |
Козачук Георгій | 7-1 |
Сирий Олексій | 7-2 |
Васконян Єгор | 8-1 |
Палант Едуард | 9-1 |
Столов Ян | 9-3 |
Бардаков Костянтин | 10-1 |
Діденко Гліб | 11-1 |
ІІ місце
Кіт Олег | 7-1 | Нескоромна Діана | 9-1 |
Позняков Євгеній | 7-1 | Гончаров Денис | 9-1 |
Баркулов Михайло | 7-1 | Думін Ростислав | 9-1 |
Канурний Федір | 7-1 | Дронін Ярослав | 10-1 |
Філатов Федір | 8-3 | Василець Іван | 11-1 |
ІІІ місце
Погасій Мирослав | 7-2 | Горячев Леонід | 9-2 |
Щербина Тимур | 7-1 | Смірнова Поліна | 9-2 |
Осипов Кирило | 7-1 | Курсіна Єлизавета | 9-2 |
Шудренко Єгор | 7-1 | Супрун Марія | 9-2 |
Турута Назар | 7-1 | Коваленко Марія | 9-2 |
Оріщенко Арсеній | 7-2 | Дейнека Дмитро | 9-2 |
Гужва Ірина | 8-3 | Лисакевич Єлизавета | 9-1 |
Белінський Олександр | 8-1 | Шаламов Сергій | 10-1 |
Курохтін Нікіта | 8-2 | Ткач Леонід | 10-1 |
Назарова Олександра | 8-3 | Азовський Ігор | 10-1 |
Яфаров Петро | 8-3 | Іванов Павло | 10-1 |
з РОСІЙСЬКОЇ МОВИ:
І місце
Епштейн Анна | 8-3 | Тесля Юлія | 10-1 |
Спектрова Марина | 8-2 | Домріна Юлія | 10-1 |
Гужва Ірина | 8-3 | Степаненко Олексій | 10-2 |
Гончаров Денис | 9-1 | Шаламов Сергій | 10-1 |
Волокіта Анна | 9-1 | Овчаренко Олександра | 11-2 |
Смірнова Поліна | 9-2 |
|
|
ІІ місце
Бородін Олександр | 8-2 | Мащиць Катерина | 9-2 |
Третьякова Поліна | 8-3 | Лисакевич Єлизавета | 9-1 |
Бондарєва Ірина | 8-3 | Недзельська Дарина | 9-2 |
Справцев Єгор | 8-3 | Супрун Марія | 9-2 |
Січевська Ольга | 8-3 | Пилаєв Ігор | 10-2 |
Чубенко Анастасія | 8-3 | Денисков Святослав | 10-2 |
Шаповал Іванна | 8-3 | Кочетков Іван | 10-1 |
Ібрагімов Ярослав | 8-2 | Горб Софія | 10-1 |
Сморцова Катерина | 9-1 | Ківган Андрій | 11-1 |
Палант Едуард | 9-1 | Василець Іван | 11-1 |
ІІІ місце
Хамаха Соломія | 8-2 | Копилець Дар'я | 8-2 |
Маркевич Діана | 8-2 | Шеметов Богдан | 8-2 |
Вартанов Олексій | 8-2 | Малихін Олександр | 9-2 |
Бабенко Дарина | 8-2 | Курсіна Єлизавета | 9-2 |
Чворда Микита | 8-1 | Сорока Михайло | 9-1 |
Лябах Денис | 8-2 | Волокітіна Софія | 9-2 |
Потеряйко Олексій | 8-3 | Дейнека Дмитро | 9-2 |
Назарова Олександра | 8-3 | Москаленко Аліса | 9-3 |
Думіна Ангеліна | 8-2 | Ільченко Данило | 9-2 |
Гончаренко Ірина | 8-2 | Коваленко Марія | 9-2 |
Курохтін Нікіта | 8-2 | Саєнко Альона | 10-1 |
Єгоянц Тимур | 8-3 | Хохлов Сергій | 10-1 |
Сурков Станіслав | 8-1 | Бутенко Марія | 10-1 |
Колісник Тихон | 8-2 | Луганська Олеся | 10-1 |
Васконян Єгор | 8-1 | Деркач Софія | 11-1 |
з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ:
І місце
Оріщенко Арсеній | 7-2 | Тесля Юлія | 10-1 |
Спектрова Марина | 8-2 | Степанова Аріна | 11-2 |
Гончаров Денис | 9-1 | Овчаренко Олександра | 11-2 |
Коваленко Марія | 9-2 | Василець Іван | 11-1 |
ІІ місце
Грушевський Аріан | 7-3 | Дейнека Дмитро | 9-2 | Рожкова Катерина | 10-2 |
Мироненко Павло | 7-2 | Нескоромна Діана | 9-1 | Світлак Мирослав | 10-1 |
Черненко Юрій | 7-1 | Савчук Степан | 9-3 | Челапко Єлизавета | 11-1 |
Ібрагімов Ярослав | 8-2 | Домріна Юлія | 10-1 | Василевська Єлизавета | 11-2 |
Січевська Ольга | 8-3 | Пасенко Андрій | 10-2 | Стороженко Владислав | 11-2 |
Сморцова Катерина | 9-1 |
|
| Осінська Марина | 11-1 |
ІІІ місце
Демиденко Марія | 7-3 | Шелковая Валерія | 9-2 | Денисенко Дарина | 10-2 |
Кутах Матвій | 7-1 | Сорока Михайло | 9-1 | Ткач Михайло | 10-1 |
Чечера Ростислав | 7-3 | Супрун Марія | 9-2 | Галайда Аліса | 10-2 |
Патеріло Денис | 7-3 | Малихін Олександр | 9-2 | Саєнко Альона | 10-1 |
Цибулевський Артем | 7-2 | Овчінніков Нікіта | 9-1 | Кочетков Іван | 10-1 |
Гафич Денис | 8-2 | Недзельська Дарина | 9-2 | Бідний Олексій | 10-1 |
Гужва Ірина | 8-3 | Зуєва Антоніна | 9-2 | Лівенцева Ганна | 10-1 |
Парийський Валерій | 8-3 | Москаленко Аліса | 9-3 | Чионг Тхань Чанг | 11-1 |
Третьякова Поліна | 8-3 | Бардаков Костянтин | 10-1 | Саленков Анатолій | 11-1 |
Чворда Микита | 8-1 | Шаламов Сергій | 10-1 | Удовіченко Ілля | 11-1 |
Васконян Єгор | 8-1 | Сергеєнкова Марія | 10-1 | Шудренко Данило | 11-2 |
Волокіта Анна | 9-1 |
|
| Омельченко Владислав | 11-1 |
з ПРАВОЗНАВСТВА:
І місце
Гончаров Денис | 9-1 |
Малихін Олександр | 9-2 |
Шевченко Богдан | 9-1 |
Бардаков Костянтин | 10-1 |
Саєнко Альона | 10-1 |
Кайдаш Ярослав | 11-1 |
Василець Іван | 11-1 |
ІІ місце
Лащенко Максим | 9-1 |
Москаленко Аліса | 9-3 |
Нескоромна Діана | 9-1 |
Палант Едуард | 9-1 |
Азовський Ігор | 10-1 |
Кочетков Іван | 10-1 |
Деркач Софія | 11-1 |
ІІІ місце
Шинкаренко Олеся | 9-2 |
Сорока Михайло | 9-1 |
Окунєв Сергій | 9-2 |
Таіров Олександр | 9-3 |
Дейнека Дмитро | 9-2 |
Солодовніков Ярослав | 9-1 |
Шаламов Сергій | 10-1 |
Луганська Олеся | 10-1 |
Хохлов Сергій | 10-1 |
Станіславов Михайло | 11-2 |