ІІ (міжліцейський) етап
2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
З МАТЕМАТИКИ:
І місце
Сінько Андрій | 6-1 | Галушко Віталій | 6-1 (за 7) | Сурмило Станіслав | 9-1 |
Чередниченко Арсеній | 6-3 | Купріянов Андрій | 7-1 | Думін Ростислав | 9-1 |
Мирошник Віра | 6-1 | Кіт Олег | 7-1 | Гончаров Денис | 9-1 |
Гринь Володимир | 6-1 | Жаворонкова Ксенія | 7-1 | Гассєєв Вадим | 10-2 |
Пузирьков Олег | 6-1 | Салов Антон | 8-2 | Денисков Святослав | 10-2 |
Баркулов Михайло | 7-1 | Шеметов Богдан | 8-2 | Піковець Артем | 10-2 |
Кутах Матвій | 7-1 | Спектрова Марина | 8-2 | Степаненко Олексій | 10-2 |
Черненко Юрій | 7-1 | Гафич Денис | 8-2 | Пилаєв Ігор | 10-2 (за 11) |
|
| Прокутін Михайло | 9-1 | Золотарьов Климентій | 11-2 |
|
| Данг Мінь Конг | 9-1 | Шкірко Ілля | 11-1 |
ІІ місце
Владико Кирило | 6-3 | Позняков Євгеній | 7-1 | Пономаренко Михайло | 9-1 |
Наместников Єгор | 5-1 (за 6-й) | Советов Антон | 8-2 | Лисакевич Єлизавета | 9-1 |
Романов Михайло | 6-1 | Хамаха Соломія | 8-2 | Шелкова Валерія | 9-2 |
Конохов Ілля | 6-1 | Бреславець Софія | 8-2 | Коваленко Марія | 9-2 |
Сидоренко Роман | 7-1 | Черненко Артем | 8-2 | Кузьмич Єгор | 10-2 |
Канурний Федір | 7-1 | Думіна Ангеліна | 8-2 | Барков Руслан | 11-2 |
Осіпов Кирило | 7-1 | Сморцова Катерина | 9-1 | Уразовський Артем | 11-2 |
Усенко Анастасія | 7-1 | Золотарьова Майя | 9-1 | Сдобнов Артем | 11-2 |
|
| Фам Дик Зуи | 9-1 |
|
|
ІІІ місце
Данг Зуі Мінь | 6-1 | Фам Вьєт Хоанг | 8-2 | Пасенко Андрій | 10-2 |
Жаров Марк | 6-2 | Справцев Єгор | 8-3 | Семелінський Тимур | 10-2 |
Мокроуз Ольга | 6-1 | Лябах Денис | 8-2 | Уразовський Максим | 10-2 |
Драч Микита | 6-1 | Дроздова Ксенія | 9-1 | Пашковський Вадим | 10-2 |
Заздравних Марк | 6-3 | Палант Едуард | 9-1 | Авдєєв Єгор | 10-2 |
Трач Ярослав | 7-1 | Сорока Михайло | 9-1 | Коваль Георгій | 10-2 |
Новицька Анастасія | 7-1 | Голданський Ігор | 9-1 | Тесля Юлія | 10-1 |
Вартанов Олексій | 8-2 | Куліш Дмитро | 9-1 | Мотилець Михайло | 11-2 |
Чапланов Максим | 8-2 | Трігулов Марк | 9-1 | Ву Нам Лап Динь | 11-2 |
Ібрагімов Ярослав | 8-2 | Артемов Михайло | 10-2 | Сараєв Артем | 11-2 |
Бородін Олександр | 8-2 | Ломакін Володимир | 10-2 |
|
|
|
| Рожкова Катерина | 10-2 |
|
|
З ІСТОРІЇ:
І місце
Феденко Михайло | 8-2 |
Гончаров Денис | 9-1 |
Ткач Леонід | 10-1 |
ІІ місце
Лябах Денис | 8-2 |
Дейнека Дмитро | 9-2 |
ІІІ місце
Бреславець Софія | 8-2 |
Азовський Ігор | 10-1 |
Горб Софія | 10-1 |
Світлак Мирослав | 10-1 |
Кайдаш Ярослав | 11-1 |
з ФІЗИКИ:
І місце
Осіпов Кирило | 7-1 | Палант Едуард | 9-1 |
Ібрагімов Ярослав | 8-2 | Ломакін Володимир | 10-2 |
Шеметов Богдан | 8-2 | Денисков Святослав | 10-2 |
Журавок Ілля | 8-2 | Сараєв Артем | 11-2 |
Справцев Єгор | 8-3 | Мотилець Михайло | 11-2 |
Гафич Денис | 8-2 | Стороженко Владислав | 11-2 |
Гончаров Денис | 9-1 | Шкірко Ілля | 11-1 |
Трігулов Марк | 9-1 | Захаров Дмитро | 11-2 |
Дроздова Ксенія | 9-1 | Золотарьов Климентій | 11-2 |
ІІ місце
Гонтар Кирило | 7-1 | Сігалов Володимир | 10-2 |
Вареник Катерина | 7-1 | Гассєєв Вадим | 10-2 |
Рідкокаша Микола | 8-3 | Пилаєв Ігор | 10-2 |
Думін Ростислав | 9-1 | Пашковський Вадим | 10-2 |
Коваленко Марія | 9-2 |
|
|
ІІІ місце
Трач Ярослав | 7-1 | Кусайко Володимир | 8-3 | Черних Сергій | 10-2 |
Турута Назарій | 7-1 | Советов Антон | 8-2 | Рижов Олег | 11-2 |
Канурний Федір | 7-1 | Дмитренко Адріан | 8-3 | Шудренко Данило | 11-2 |
Кошель Кирило | 7-1 | Столов Ян | 9-3 | Матюшенко Іван | 11-2 |
Кіт Олег | 7-1 | Нескоромна Діана | 9-1 | Кварацхелія Давид | 11-2 |
Вартанов Олексій | 8-2 | Малихін Олександр | 9-2 | Степанова Аріна | 11-2 |
Чапланов Максим | 8-2 | Кирпичов Микита | 9-2 | Соколов Михаіл | 11-2 |
Сігалов Святослав | 8-3 | Фам Дик Зуи | 9-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
з БІОЛОГІЇ:
І місце
Гужва Ірина | 8-3 |
Палант Едуард | 9-1 |
Бардаков Костянтин | 10-1 |
Діденко Гліб | 11-1 |
ІІ місце
Белінський Олександр | 8-1 |
Васконян Єгор | 8-1 |
Філатов Федір | 8-3 |
Нескоромна Діана | 9-1 |
Шаламов Сергій | 10-1 |
ІІІ місце
Горячев Леонід | 9-2 |
з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ:
І місце
Грушевський Аріан | 7-3 |
Гужва Ірина | 8-3 |
Гончаров Денис | 9-1 |
Тесля Юлія | 10-1 |
ІІ місце
ІІ місце
Оріщенко Арсеній | 7-2 |
Смірнова Поліна | 9-2 |
Овчаренко Олександра | 11-2 |
ІІІ місце
ІІІ місце
Спектрова Марина | 8-2 |
Сморцова Катерина | 9-1 |
Рожкова Катерина | 10-1 |
Василець Іван | 11-1 |
Степанова Аріна | 11-2 |
Василевська Єлизавета | 11-2 |