Порядок подання та розгляду заяв та повідомлень про випадки булінгу (цькування)

ПОРЯДОК

подання заяви про випадок булінгу (цькування) та   реагування на випадки булінгу (цькування)  у комунальному закладі «Харківський фізико-математичний науковий ліцей №27 Харківської міської ради»

(нова редакція)

1. Учасник освітнього процесу (учні, вчителі, батьки та інші особи) на ім'я керівника освітнього закладу подає заяву, де вказує інформацію щодо підозри про вчинення булінгу по відношенню до інших осіб.
  2. Учні, які постраждали від булінгу (їх представники), на ім'я директора ліцею подають заяву у письмовій формі, де вказують інформацію щодо підозри про вчинення булінгу.
  3. Якщо педагог, інший учасник освітнього процесу став свідком здійснення булінгу,   інформує керівника закладу освіти у письмовій формі незалежно від того, поскаржилась йому жертва булінгу чи ні.
  4. Відповідно до поданої заяви керівник закладу освіти видає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб.
  5. Наказом керівника закладу створюється Комісія з розгляду випадків булінгу (цькування).
  6. Розглянувши письмову заяву, керівник закладу освіти скликає засідання комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) і окреслює подальші дії.
  7. Комісія проводить розслідування, з’ясовує всі обставини цькування та приймає відповідне рішення.
  8. За умови визнання Комісією результатів розслідування фактом булінгу (цькування), керівник закладу повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.
  9. Рішення Комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) реєструється в окремому журналі.
  10. У разі невизнання Комісією факту булінгу (цькування) і незгоди потерпілого (його представника) з результатами рішення, керівник закладу освіти рекомендує постраждалому (його представнику) звернутись із заявою до органів Національної поліції України.
  11. За будь-якого рішення Комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) керівник закладу освіти забезпечує психологічну підтримку всіх учасників булінгового процесу.

Порядок подання та розгляду заяв та повідомлень про випадки булінгу (цькування) у комунальному закладі «Харківський фізико-математичний науковий ліцей № 27 Харківської міської ради» - ЗАВАНТАЖИТИ

ЗРАЗОК заяви про вчинення булінгу (цькування)

Директору комунального закладу

«Харківський фізико-

математичний науковий ліцей №27

Харківської міської ради»

Єременко Ю.В.

П.і Б.(повністю) заявника
Адреса реєстрації:
Адреса для листування:
Тел
ефон:

ЗАЯВА.

Прошу провести розслідування і вжити заходів відповідно до компетенції у зв’язку із тим, що учнем/учнями _____ класу  (прізвище, ім'я) здійснюються дії, які мають ознаки булінгу, по відношенню до ( мого сина/доньки, іншої особи) __________________________ (прізвище, ім'я), учня/учениці ______ класу.

Про це свідчать такі факти:

• дата, опис дій, які відбувались,
  • чи здійснюються зазначені дії регулярно,
  • як довго тривають,
  • джерело отримання інформації (дитина, її однокласники, учитель, батьки учнів, особисті спостереження…),
  • інше.

Дата                                                                                                       Підпис