Матеріально-технічне забезпечення

Харківської міської ради

Загальна характеристика навчального закладу

Кількість будівель-1/технічний стан - задовільний

• Проєктна потужність - 650 осіб, рік забудови - 1902 р.
  • Фактична кількість дітей - 544

Аналіз та технічний стан будівель.

• Кількість поверхів - 3 (стан задовільний)
  • Загальна площа навчального корпусу 4798,7 м2, загальна площа навчальних приміщень 2282,2 м2.
  • Кількість навчальних кабінетів - 29, серед яких: кабінетів математики – 8; фізики – 3; української мови та літератури – 5; зарубіжної літератури – 3; англійської мови – 2; хімії – 1; біології – 1; географії – 1; історії – 1; інформатики – 2; предмету «Захист України» - 1. (стан задовільний)
  • Коридори - 789,0 м2; (стан задовільний)
  • Вестибюль - 89,6 м2; (стан задовільний)
  • Гардероб - 37,0 м2; (стан задовільний)
  • Санвузли з умивальниками - 71,9 м2. (стан задовільний)
  • Харчоблок - 187,4 м2 в т.ч. площа обіднього залу: 63,8 м2, площа виробничих приміщень: 123,6 м2 (стан задовільний)
  • Медичний кабінет - 1 (стан задовільний)
  • Спортивні зали - 116 м.кв (стан задовільний)
  • Актова зала - 205 м2 (стан задовільний)
  • Бібліотека - 1 (стан задовільний)

Покрівля - стан задовільний, потребує часткової заміни покриття.

Загальна характеристика інженерних мереж.

• Тепломережа/технічний стан: опалювальна система в задовільному стані
  • Водопостачання, водовідведення:
  • централізоване водопостачання, стан задовільний;
  • централізований тип каналізування, стан задовільний.
  • Електромережа: знаходиться в задовільному стані; заземлення встановлене для технологічного обладнання, в кабінетах інформатики; встановлений захисний контур заземлення ВПР-0,4кВ в приміщенні закладу.
  • Прилади обліку: в наявності лічильник тепла; лічильник холодної води, лічильних електричної енергії - технічний стан задовільний.
  • Протипожежне обладнання:
  • вогнегасники, пожежні водойми (гідранти), пожежні рукави є у наявності в задовільному стані;
  • інструкції з пожежної безпеки та план евакуації є у наявності в задовільному стані.

Загальна характеристика території.

• Площа земельної  ділянки – 1,4486 га
  • Асфальтно-цементований майданчик для сміттєзбиральників, квітники, спортивні та ігрові майданчики – стан задовільний
  • Огорожа навколо території закладу освіти оновлена у 2021 році, знаходиться у задовільному стані.
  • Спортивні споруди – 360 м.кв., спортивні майданчики 2000 м.кв, спортивні споруди та майданчики знаходяться у задовільному стані.

Оснащення приміщень навчального закладу.

• Харчоблок:
    • їдальня на 80 посадочних місць; їдальня забезпечена меблями в задовільному стані;
    • забезпеченість технологічним обладнанням: електричні плити (4 шт., оновлені в 2020 р.), електрична м’ясорубка (оновлена у 2017 році); електрична пательня (працездатна); шафа для запікання страв (працездатна), холодильна шафа (працездатна), морозильна камера (працездатна);
    • санітарний стан задовільний, капітальний ремонт у 2018 році;
    • умови для миття рук задовільні;
    • санітарний куточок (4 крани) оновлено у 2017 році;
    • наявність проточної води: холодної в наявності, гарячої відсутня, встановлені бойлери;
    • технологічне обладнання/господарчі товари - забезпечено всім на 100%.
  • Медичний кабінет (ліки/обладнання/господарчі товари) – укомплектовано відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.04.2021 №637 «Про затвердження Примірного переліку медичних виробів, лікарських засобів та інших матеріалів, які повинні бути у складі медичної укладки для надання медичної допомоги у медичному пункті закладу освіти»; медичний контроль за станом здоров’я учнів в закладі здійснює медична сестра.
  • Господарчий інвентар - забезпечено на 100%, потребує оновлення раз на рік через постійну експлуатацію
  • Заклад освіти (меблі, канцтовари, господарські товари тощо) - забезпечено всім на 100%, але враховуючи високий рівень експлуатації та амортизації канцтовари, меблі, миючі засоби, дезінфікуючі засоби потребують постійного поповнення
  • Посуд - забезпечено, але постійно потребує поповнення через високу амортизацію.
  • Бібліотека - підручників, посібників 12600 шт, художньої літератури та періодичних видань 12987 шт.