Останній дзвоник
31 трав. 2024
![](/uploads/org276/news_1717763536_.jpg)
Цього року шкільний дзвоник пролунав інакше. Через складну безпекову ситуацію у країні свято Останнього дзвоника для наших учнів відбулося онлайн.
Хоча онлайн-формат не замінить урочистої атмосфери ліцейського подвір'я, він став можливістю для учнів, вчителів та батьків об'єднатися та поділитися емоціями. Останній дзвоник став символом не лише прощання зі школою, але й віри в краще майбутнє, де урочисті лінійки та шкільні свята знову відбуватимуться у звичному форматі.