Виховна робота

Мета виховної роботи комунального закладу «Харківський фізико-математичний науковий ліцей № 27 Харківської міської ради»
Забезпечення системного підходу до створення сприятливого виховного середовища для формування життєвокомпетентної особистості, майбутнього громадянина України,  готового до змін, інтеграції до європейської спільноти.

Ми працюємо під девізом:
ТВОЄ МАЙБУТНЄ – В ТВОЇХ РУКАХ!!!

Пріоритетний напрямвиховної роботи ХФМЛ № 27
Загальноліцейський проєкт «МІЙ ЛІЦЕЙ-МОЯ ТЕРИТОРІЯ КОМФОРТУ»

Що таке безпечна і дружня до дитини школа?
Безпечна і дружня до дитини школа (БДДШ) — це заклад освіти, який  забезпечує всі необхідні умови для успішного навчання, соціалізації та гармонійного розвитку дітей і дорослих із наголосом на питаннях захисту життя і здоров’я.
Це місце у якому діти і дорослі почуваються захищеними і комфортно, яке дарує дітям особливий час і відчуття єдності, надає «точку опори» і можливість проявити себе, вселяє надію і породжує впевненість у майбутнє