Дистанційне навчання в період воєнного стану

Освітня діяльність ліцею під час дії воєнного стану здійснюється за допомогою технологій дистанційного навчання, а саме:

ХФМНЛ № 27 працює на освітній платформі Нові Знання.
Нові Знання забезпечують комплексну цифровізацію освітніх закладів шляхом консолідації інструментів для організації навчального процесу, комунікації та аналітики в єдиній системі.

Система Нові Знання

На платформі Нові Знання учителі викладають матеріали уроків та презентації зі своїми відео- та аудіо коментарями, доступні нашим учням у будь-який час.

Під час дистанційного навчання зв'язок учнів та батьків з вчителями та адміністрацією здійснюється:

Електронна пошта ([email protected])

Телефон - +380577330364

Також зв'язок з учнями та батьками триває постійно

у групах класів у месенджерах через класних керівників

та на платформі NZ.ua

Про всі зміни оперативно повідомляється.

Розклад занять (додатково розміщено на платформі NZ.ua)

При підготовці до ЗНО учні можуть користуватися наступними матеріалами:

Для доопрацювання навчального матеріалу учні можуть використовувати наступні ресурси:

докладніше за посиланням