Проект «Шкільний офіцер поліції»

Проект «Шкільний офіцер поліції» реалізується Управлінням патрульної поліції в Харківській області та відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області спільно з Департаментом освіти Харківської міської ради.

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.2015 № 1393, у м. Харкові з 03 квітня 2018 року впроваджується модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».

Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища. Інформація про проект «Шкільний офіцер поліції» зазначена у листі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» №2.1/12-Г-159 від 18.04.2016.

Тренінгова програма розроблена для роботи з учнями 1-11 класів та спрямована на формування у них правослухняної поведінки, запобігання конфліктам та правопорушенням. Програма складається з вісімнадцяти занять тривалістю 45 хв. кожне, які допоможуть дітям різного віку краще пізнати свої права та права інших, стати правослухняними громадянами, що дотримуються правил безпечної поведінки. (ЗАВАНАЖИТИ)

Для впровадження зазначеної діяльності в ХФМНЛ № 27 закріплено старшого лейтенанта поліції Лихоманова Артема Ігоревича та старшого лейтенанта поліції Чернишенко Інни Вікторівни, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції.

При виникненні додаткових запитань звертайтеся до офіцера поліції або телефонуйте до Управління патрульної поліції в м. Харкові за номером 707-33-30.