ІІІ етап олімпіад з астрономії, географії, української мови та літератури і іноземної мови

2 лют. 2015
З 04 по 08 лютого 2015 року проходитимуть ІІІ етапи олімпіад з астрономії, географії, української мови та літератури і іноземної (англійської) мови

УВАГА!

04 лютого 2015 року (середа) на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна (м.Харків, пл. Свободи, 4)

відбудеться ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

06 лютого 2015 року (п’ятниця) на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна (м.Харків, пл. Свободи, 4)

відбудеться ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

07 лютого 2015 року (субота) на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди  (м.Харків, вул. Блюхера, 2)

відбудеться ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

08 лютого 2015 року (неділя) на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди  (м.Харків, вул. Блюхера, 2)

відбудеться І тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської  мови.

Олімпіади проходять за таким графіком:
8.00-9.20 ‑ реєстрація учасників;
9.20-9.50 – урочисте відкриття;
10.00-14.00 – виконання завдань олімпіади.

Кожному учасникові мати при собі учнівський квиток