Вітаємо учнів ліцею з перемогами в IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

30 бер. 2015
Минулого тижня пройшли IV етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

З 22 по  26 березня у м.Чернівці проходила олімпіада з математики. Всі дев’ятнадцятеро учасників команди Харківської області від нашого ліцею вибороли дипломи переможців. А саме 9 дипломів І ступеня, 7 дипломів ІІ ступеня і 3 дипломи ІІІ ступеня:

Дипломи I ступеня

Нго Нгок Тхай Шон

Гарбузова Аліна

Сарапін Роман

Стрельченко Н.Н., Ліфиць С.О., Лисакевич А.В.

Фам Хоанг Вієт

абсолютний результат

Руденко Олег

Пономарьов Ростислав

Ульяніч Михайло

Дубова Софія

Смірнов Денис

Дипломи II ступеня

Вєпрік Микита

Картишев Єгор

Крупчицький Олексій

Баркалов Кирило

Ліфиць С.О., Лисакевич А.В., Щербина О.С., Хрущов Т.М.

Уразовський Андрій

Сіліна Ольга

Во Дінь Тхань Фонг

Дипломи III ступеня

Гончаров Дмитро

Ніколаєв Олег

Берштейн О.Л.

Ліпартія Ніно

найкращий результат серед дівчат

Ліфиць С.О., Лисакевич А.В., Щербина О.С.

Учні Дубова Софія, Смірнов Денис, Во Дінь Тхань Фонг, Сіліна Ольга вибороли право брати участь у відборі до Міжнародної учнівської олімпіади з математики. Бажаємо успіху нашим учням!

З 22 по  27 березня у м.Запоріжжя проходила олімпіада з фізики. Також всі вісім  учасників команди Харківської області від нашого ліцею вибороли дипломи переможців -  4  дипломи І ступеня і  4 дипломи ІІ ступеня.  Вітаємо учня 10-1 класу Шумаєва Олександра зі спеціальними призами журі за абсолютно кращу суму балів і за кращий результат в теоретичному турі. Вітаємо вчителів ліцею за якісну підготовку учнів, а саме: Гельфгата Іллю Марковича, Бичкову Наталію Миколаївну, Пупкову Віру Миколаївну і Шляхову Наталію Геннадіївну. Бажаємо успіху Олександру Шумаєву і Тарасу Жиленко на відборі на Міжнародну олімпіаду з фізики!

З 22 по  28 березня у м.Львові проходила олімпіада з хімії. Двоє учасників команди Харківської області від нашого ліцею вибороли дипломи переможців -  Оскома Вячеслав – диплом ІІ ступеню і Царенко Дмитро – диплом ІІІ ступеню. Також вітаємо вчителя хімії Кравченко Олександру Анатоліївну з перемогою її учнів на олімпіаді!

Більш детальна інформація на нашому сайті у розділі олімпіади.