ДО УВАГИ УЧНІВ 4-Х КЛАСІВ!

25 січ. 2016
У неділю, 14 лютого 2016 року, Харківський національний університет імені В.Н.Каразина спільно з ХФМЛ № 27 проводить олімпіаду з математики «Зимний Математический Праздник» для учнів 4 класів

У неділю, 14 лютого 2016 року, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна спільно з Харківським фізико-математичним ліцеєм №27 проводить олімпіаду з математики «Зимний математический праздник» для учнів 4 класів. Олімпіада пройде у незвичайній ігровій формі, що відповідає віку учасників.У журі олімпіади входять викладачі Малого Каразінського університету, вчителі Харківського фізико-математичного ліцею №27, студенти факультету математики та інформатики ХНУ імені В. Н. Каразіна та школярі старших класів - неодноразові переможці міжнародних та Всеукраїнських математичних олімпіад.

У програмі свята передбачено зустріч батьків школярів з викладачами Малого Каразінського університету та вчителями Харківського фізико-математичного ліцею №27.

«Зимний математический праздник» буде проходити в головному корпусі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за адресою: пл. Свободи, 4.

Реєстрація учасників в холі першого поверху з 11-15 до 11-45. Участь у святі безкоштовне.

Орієнтовний час закінчення заходу - 14-30.

21 лютого в 13-30 заслужений учитель України С.А.Ліфиць проведе розбір завдань минулої олімпіади.

Потім відбудеться нагородження переможців.

УВАГА! Бажаючі брати участь в олімпіаді повинні подати заявку на сайті http://school-olympiad.appspot.com/до 11 лютого 2016 року.

Це можуть зробити як самі школярі, так і їх батьки або вчителі. Якщо електронна реєстрація з яких-небудь причин неможлива, заявку на участь можна подати, зателефонувавши за телефонами 707-52-70, 707-55-26.Робити це треба тільки в крайньому випадку, оскільки електронна реєстрація істотно полегшує роботу оргкомітету.

Електронна реєстрація не скасовує необхідність особистої реєстрації в день олімпіади.

Оргкомітет.