Міжнародна математична олімпіада Romanian Master in Mathematics

29 лют. 2016
Вітаємо наших переможців

8th Romanian Master in Mathematics (RMM) − лютий 2016, Бухарест, Румунія

З 24 по 29 лютого 2016 року у м. Бухарест (Румунія) проходила міжнародна математична олімпіада Romanian Master in Mathematics (RMM). Це престижне математичне змагання, запрошення до якого отримують представники країн, які з року в рік отримують високі результати  на Міжнародній математичній олімпіаді  (ІМО). Цього року в RMM брали участь команди із 17 країн  (США, Китай, Корея, Росія, Угорщина, Великобританія, Франція, Італія, Румунія, Болгарія та інші).

До складу команди України входило троє харків’ян (дев’ятикласник Нго Нгок Тхай Шон, одинадцятикласники  Пономарьов Ростислав і Сіліна Ольга – учні Харківського фізико-математичного ліцею №27), також до складу команди входило троє києвлян (Тригуб Антон − гімназія «Академія», Пушкін Денис – ліцей «Наукова Зміна», Кивва Ярослав − ліцей «Лідер»).

Українські школярі отримали дві срібні і три бронзові медалі. Найбільш якісний виступ був у учнів нашого ліцею: Нго Нгок Тхай Шон виборов  срібну, а Ростислав Пономарьов і Ольга Сіліна − бронзові медалі.

Вітаємо наших переможців!