Результати 56-ї Всеукраїнської математичної олімпіади

26 бер. 2016
Вітаємо ліцеїстів з успішним виступом на 56-й Всеукраїнській математичній олімпіаді!

(березень 2016, Запоріжжя)!!!

Четвертий (заключний) етап 56-ї Всеукраїнської олімпіади з математики проходив у Запоріжжі з 21 по 25 березня 2016 року. В олімпіаді взяли участь 172 школяра 8-11 класів.

Команда Харківської області складалася з 26 учнів. Двадцять два з них представляли Харківський фізико-математичний ліцей №27.
Харків'яни добре виступили в Запоріжжі, завоювавши 7 перших місць з 14. Ще 11 учнів отримали дипломи II ступеня, 8 - стали володарями дипломів ІІІ ступеня. При цьому учні ХФМЛ №27 завоювали 7 перших, 9 других та 6 третіх місць.

П'ятеро ліцеїстів (Ростислав Пономарьов, Ольга Сіліна, Нго Нгок Тхай Шон, Роман Сарапін, Олег Руденко) отримали право взяти участь у відборі на Міжнародну математичну олімпіаду, яка відбудеться влітку 2016 року в Гонконзі.

Вітаємо наших переможців та їхніх наставників!

8-й клас

Войтович Олександр (8-1 клас) – I місце
Масалітін Олексій (7-1 клас) – I місце
Слободянюк Денис (8-1 клас) – ІІ місце