Вітаємо учнів ліцею з перемогами в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

7 квіт. 2016
З 21 березня по 4 квітня пройшов IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики, хімії і інформатики

Вітаємо учнів нашого ліцею, які привезли 40 перемог з IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики, хімії і інформатики. Із детальною інформацією можна ознайомитися на нашому сайті у розділі "Олімпіади. Турніри. Конкурси"

Також бажаємо успіхів учням у відборі на Міжнародну олімпіаду з математики - Сіліній О., Пономарьову Р., Руденку О., Нго Нгок Тхай Шону, Сарапіну Р.,  і на Міжнародну олімпіаду з фізики - Шумаєву О., Ніколаєнко О., Сердюку М.!