Усна математична олімпіада для учнів 4 класів

23 квіт. 2016

У неділю, 22 травня 2016 року, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна разом із Харківським фізико – математичним ліцеєм №27 проводить усну математичну олімпіаду для учнів 4 класів.

У складі журі олімпіади – викладачі Малого каразінського університету, вчителі Харківського фізико – математичного ліцею №27, студенти факультету математики та інформатики ХНУ імені В.Н.Каразіна та ліцеїсти старших класів – переможці Міжнародних та Всеукраїнських математичних олімпіад.

У програмі свята передбачена зустріч дітей та їхніх батьків з учителями Харківського фізико – математичного ліцею №27 і викладачами Малого каразінського університету.

Олімпіада буде проходити в приміщенні Харківського фізико – математичного ліцею №27 за адресою: вул.Мар’їнська, 12/14. Участь в олімпіаді безкоштовна.

Переможці олімпіади будуть зараховані до Харківського фізико – математичного ліцею №27 без екзаменів за результатами співбесіди, а також можуть бути зараховані в математичні гуртки Малого каразінського університету на пільгових умовах.

Реєстрація учасників з 9-00 до 9-30. Орієнтовний час закінчення заходу – 14-30.

УВАГА! Охочі взяти участь в олімпіаді повинні зареєструватися на сайті http://school-olympiad.appspot.com/до  19 травня 2016 року. Діти, котрі не пройшли електронної реєстрації, до олімпіади не допускаються. Якщо у спробі зареєструватися виникли проблеми, телефонуйте 707-52-70,  707-55-26. Вам допоможуть.