ХV КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

17 трав. 2016
ВІТАЄМО учнів ліцею – переможців ХV КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ!

З МАТЕМАТИКИ команди учнів 8 і 9 класів вибороли

І місця, а команда учнів 10 класу – ІІІ місце в загальному командному заліку письмової олімпіади фестивалю.

У конкурсі «Математична карусель» дві команди ліцеїстів вибороли ІІ і ІІІ місця.

У конкурсі «Математичний експрес» дві команди ліцеїстів вибороли І і ІІ місця.

Вітаємо учнів ліцею з перемогами

в усній олімпіаді з математики, а саме:

ІІ місце -  Вєпрік Микита (9-2), Фам Хоанг Вієт (10-2).

Також вітаємо учнів ліцею з перемогами в

письмовій олімпіаді з математики, а саме:

І місце – Фам Хоанг Вієт (10-2), Гарбузова Аліна (9-2), Назаренко Григорій (9-2).

ІІ місце – Лазуренко Ілля (7-1), Войтович Олександр (8-1), Слободянюк Денис (8-1), Вєпрік Микита (9-2).

ІІІ місце – Масалітін Олексій (7-1), Купріянов Михайло (8-1), Баркалов Кирило (9-2), Крупчицький Олексій (9-2), Гнип Марія (10-1).

З ФІЗИКИ дві команди учнів 8-9 класів вибороли два перших місця в командній комплексній олімпіаді.

Особливу подяку висловлюємо наставникам, які підготували наших переможців!