Олімпіада "Наукові старти"

16 серп. 2016
У вересні відбудеться фізико-математичне свято "Наукові старти"

Олімпіада «Наукові старти»

У вересні  2016 року Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна спільно з Харківським фізико-математичним ліцеєм №27 проводитиме традиційне фізико-математичне свято «Наукові  старти». В олімпіаді з математики можуть взяти участь учні 4-8 класів, а в олімпіаді з фізики − учні 8-9 класів.

У суботу, 10 вересня 2016 року, відбудеться олімпіада з математики для учнів 4-6 класів і олімпіада з фізики  - для учнів  8-9 класів.

У неділю, 11 вересня 2016 року, відбудеться олімпіада з математики для учнів 7-8 класів.

По закінченню олімпіад для учасників буде проведено розбір задач.

У програмі свята передбачені зустрічі батьків школярів з викладачами Малого Каразінського університету та вчителями Харківського фізико-математичного ліцею №27.

Свято відбуватиметься в головному корпусі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за адресою: м. Свободи, 4. Отримання бланків участників у холі першого поверху з 8-45 до 9-30. Участь у святі безкоштовна. Кожен учасник повинен мати при собі чистий зошит у клітинку.

УВАГА! Охочі взяти участь в олімпіаді повинні зареєструватися на сайті  http://school-olympiad.appspot.com/ не пізніше 8 вересня 2016 року. Це можуть зробити як самі школярі, так і їхні батьки або вчителі. Школярі, які не пройшли електронну реєстрацію, до олімпіади не допускаються. Якщо під час реєстрації виникли проблеми, телефонуйте за телефонами 707-52-70, 707-55-26.

Нагородження переможців олімпіади з математики серед учнів 4-6 класів відбудеться 11 вересня. Початок об 11-00.

Нагородження переможців олімпіади з математики серед учнів 7-8 класів і олімпіади з фізики відбудеться 18 вересня. Початок о 10-00.

У цей же час відбуватимуться лекції з математики та фізики (лектори – Заслужені вчителі України С.О. Ліфиць та І.М. Гельфгат).