ІІ (міські в м.Харкові) етапи олімпіад із фізики і інформатики

14 груд. 2016
В суботу і неділю, 17 і 18 грудня, відбудуться ІІ (міські в м.Харкові) етапи олімпіад із фізики і інформатики

УВАГА!

17 грудня 2016 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (площа Свободи, 4) відбудеться ІІ (міський у м. Харкові) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Реєстрація триватиме з 9.00 до 9.45 у холі Головного корпусу. Учасникам при собі обов`язково мати учнівський квиток або документ, що посвідчує особу.

18 грудня 2016 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (проспект Науки,9-а) відбудеться ІІ (міський у м. Харкові) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

Урочисте відкриття олімпіади відбудеться о 9.00 в актовій залі головного корпусу. Учасникам при собі обов`язково мати учнівський квиток або документ, що посвідчує особу.