Усна олімпіада з математики для учнів 4-х класів

21 квіт. 2017
Запрошуємо для участі у математичній олімпіаді учнів 4-х класів

В суботу, 13 травня 2017 року, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна разом з Харківським фізико-математичним ліцеєм №27 проводить усну математичну олімпіаду для учнів 4 класів.

У журі олімпіади входять викладачі Малого Каразінського університету, учителі Харківського фізико-математичного ліцею №27, студенти факультету математики та інформатики ХНУ імені В.Н.Каразіна та учні старших класів − переможці міжнародних і Всеукраїнських математичних олімпіад.

У програмі свята передбачена зустріч дітей та батьків з учителями Харківського фізико-математичного ліцею №27 та викладачами Малого Каразінського університету.

Олімпіада буде проходити у приміщенні Харківського фізико-математичного ліцею №27 за адресою: вул.Мар’їнська, 12/14. Участь в олімпіаді безкоштовна.

Переможці олімпіади отримують право вступу до 5-го класу ХФМЛ №27 без іспитів за результатами співбесіди, а також можуть бути зараховані у математичні гуртки Малого каразінського університету на пільгових умовах.

Реєстрація учасників з 12-15 до 12-45. Орієнтовний час закінчення заходу – 18-00.

УВАГА!  Охочі взяти участь в олімпіаді повинні зареєструватися на сайті  http://school-olympiad.appspot.com/ до 10 травня 2017 року. Діти, які не пройшли електронну реєстрацію, до олімпіади допущені не будуть. Якщо при спробі зареєструватися виникли проблеми, телефонуйте за номерами 707-52-70, 707-55-26. Вам буде надана допомога.