28 лист. 2022
ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі.

Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій для учнів 5-11 класів пройшли тематичні виховні години «Скорботна пам`ять поколінь». Учні читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті.

Година пам`яті в 5-1 класі https://drive.google.com/file/d/1diYQHl0KYguCjqc97JvUH95EkkNBgQ5p/view?usp=share_link

26 листопада учні ліцею, вчителі, батьки о 16-й годині приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку.»